​Які бувають види міжкімнатних дверей?

Одним з найважливіших елементів інтер'єру в будь-якому просторі є міжкімнатні двері. Однак, не всі вони однакові і не всі підійдуть. Необхідно підібрати такі двері, щоб вона не порушувала гармонію і дизайнерську думку. Але що вибрати? Які є види міжкімнатних дверей. Дверей так багато. Багато квітів, моделей. І за розміром вони всі різні, по комплекції. Необхідно розібратися в основних варіантах, щоб кожен вибрав те, що йому до душі.

Вы можете значительно сэкономить на аренде эскаватора подробнее об аренде спецтехники Вы можете узнать на нашем ресурсе. Стоимость услуг Вас приятно удивит.

Різновиди міжкімнатних дверей

Першим видом є цілісно масивні двері. Зазвичай основа таких складається з цільної деревини або склеєні мікро шипом бруски. З переваг можна назвати відмінну стійкість до фізичного втраті, пошкоджень і крутіння. На сайті Амурлес можна підібрати елітні двері з дерева під замовлення. Дерево зазвичай покривається лаком темного або світлого кольорів. Наступним кроком йде ламінування, тобто покриття захисною плівкою на паперовій основі, або покриття плівкою з полімерів, таких як еко шпон і ПВХ. Судячи за ціною такі двері повинні мати велику кількість переваг:

1. Гарна шумоізоляція і стійкість до вологи.

2. Стійкість до всіх видів впливу. У тому числі фізичним.

3. Краса і відмінне дизайнерське рішення, так як натуральна деревина завжди виглядає відмінно.

Наступним видом варто назвати шпоновані міжкімнатні двері. Зазвичай при виробництві таких дверей використовується сосновий масив. Зовнішня сторона закривається листами МДФ, а потім за допомогою високотемпературного преса на такі листи кріпляться тонкі пластинки, виконані з деревини. Такі пластини називаються шпон. Зазвичай для виготовлення таких пластин використовується деревина вишні, бука, горіха, дуба або червоного дерева. Такі двері теж мають ряд плюсів:

1. Повторюють структуру і в цілому є ідеальною копією натуральної деревини.

2. У порівнянні з цельномассівнимі дверима ціна шпонованих набагато менше. Однак, за якістю вони не поступаються.

3. Шпоновані міжкімнатні двері не страшні незначні пошкодження механічного впливу і подряпини.

Наступний тип дверей-ламіновані. Їх основою є брус з сосни. При чому саме клеєний. Зверху він облицьовується МДФ листами. Плюсом цього виду або типу міжкімнатних дверей є звукоізоляція, зроблена за рахунок пористих ДСП всередині або картонних сот. Зовні двері облицьовується ламінатом, від якого і залежить її вартість. Такі двері має велику кількість недоліків, які забезпечені низькою якістю матеріалу, з якого вони зроблені. Але все ж вони ж забезпечують низьку ціну. Якщо бюджет невеликий і обмежений, то варто вибирати саме ламіновані міжкімнатні двері.

Похожие страницы: