Як, не вдаючись до ремонту, отримати новий дизайн квартири

Весна - час оновлення. І стосуються зміни не тільки природи, а й настрою. Найчастіше, в цю пору, відвідує бажання чогось нового і прекрасного. Зазвичай таке прагнення задовольняють придбанням нових речей і самовдосконаленням (скидання ваги, наприклад). Але трапляється, що цього виявляється мало, хочеться змінити не тільки себе, але і навколишнє середовище. Наприклад, змінити інтер'єр квартири. Не завжди, звичайно, є можливість зробити ремонт. На щастя, можна змінити пару елементів і житло вже заграє новими фарбами. Отже, варіанти оновлення житлового приміщення без ремонту представлені нижче.

Онлайн купити квитки на поїзд ви легко можете на сайті проїзд юа.

Перше, з чого можна почати - це пол. Змінивши його забарвлення або фактуру, можна кардинально перетворити кімнату. Для цього цілком підійде зміна або настил нового ковроліну. У торгових точках представлений широкий асортимент даного покриття для підлоги. Що дозволяє вибрати потрібне для зміни дизайну. Щоб ковролін прослужив довго (до п'ятнадцяти років), варто звернути увагу на той, до складу якого входить нейлон або поліамід. Найбільш практичним з натуральних матеріалів є сизалі. Але він і в ціні трохи вище нейлон і поліамідного. Потрібно розуміти, що ковролін будь-якого виду для заміни береться з запасом. До того ж, під меблі чималої ваги, не буває зайвим викласти підлогу ковролиновой плиткою.

меблі

Далі можна оновити меблі. Для цього цілком підійдуть нові меблеві чохли. Купуються вони в магазині, або виготовляються на замовлення, в ательє. На даний момент вибір і чохлів, і матеріалів для них, досить широкий, що дозволяє проявити фантазію при комбінації кольорів. Можна вибрати чохол з місцем для сидіння одного кольору (наприклад, синього), а спинкою і підлокітниками іншого (припустимо, блакитного).

Так само, варто звернути увагу на вікна, а точніше - їх оформлення. В даний час є чималий вибір жалюзі, скориставшись яким можна візуально додати чимало простору кімнаті. Для цього досить встановити жалюзі іншої форми або кольору, або замінити ними штори. Чималий простір для творчої діяльності дають двері з прозоро скла. Якщо приклеїти до нього витражную імітацію, приміщення заграє новими фарбами, а двері придбають зовсім інший вигляд.

Зміни в фактурі або забарвленням стін так само здатні додати чимало фарб приміщенню. Для цих цілей цілком підійдуть такі декоративні елементи, як фотошпалери, мозаїка або панелі під старовину. Останні, до того ж, легко миються, що дозволяє підтримувати чистоту в будинку.

А можна піти далі - поділити приміщення на зони за допомогою красивих і модних перегородок. Так само, для цих цілей цілком підійде ширма, яка розкладається, а також стелаж, що пересувається на колесах.

За допомогою кімнатних квітів, можна створити місце для зняття стресу. Досить розставити їх на різних рівнях поруч з декоративним джерелом води (фонтаном, наприклад). Якщо таке розміщення можливе тільки на одній висоті, то достатньо придбати рослини різної висоти. Це цілком дозволить домогтися ефекту невеликого оазису.

Використовуючи натяжні стелі, важливо правильно підібрати колір і фактуру, що дозволяє візуально зробити приміщення вище і світліше.

Похожие страницы: