Як підшити карниз
Коли дах вже на місці, покрівля радує око, підшити карнизи - це суща дрібниця, порівняно з уже виконаною роботою. Особливо, якщо все було зроблено своїми руками.

Для початку повернемося до фронтону. Для монтажу вітрових планок та дерев'яних декоративних планок, які перебувають під ними, мною була придумана ось така конструкція. Фотка вже була в тій самій статті про фронтон, але, щоб не втомлювати читача пошуком, приведу її ще раз.


Підстава для підшивки

Фронтон був зроблений з імітації бруса, відповідно, залишилося багато обрізків. Саме ними я і вирішив підшити карниз. Складного нічого немає, відпилюють за розміром та прикручувати саморізами.

У підсумку, з такого ось некрасивого

Карниз даху до

виходить ось така краса.

Карниз даху після

З цим розібралися. Тепер про те, як зробити короб, який відокремлює візуально дерев'яний фронтон від цегляної стіни та ще й відводить від неї вологу. При монтажі балок була зроблена основа для цього короба.

скелет короба

Знизу необхідно зробити дві напрямні. До них і буде пізніше пришивати декоративна імітація бруса. Напрямні - це ні що інше, як дошка товщиною 25 мм. У народі тес або дюймовку. Для того, щоб рівень підшивань був всюди однаковий, направляючі кріпляться короткими відрізками на куточки. Щоб було зрозуміліше, погляньте на схемку нижче.

Похожие страницы: