Якісні радіатори опалення по самим доступним цінам

Якісні радіатори опалення по самим доступним цінам

Інтернет-магазин DOLAR.IF.UA

Якісні радіатори опалення по самим доступним цінам

Для обігріву будь-якого житлового чи робочого (офісного) приміщення використовуються найчастіше однотрубні або двотрубні водні системи опалення. Самим необхідним обігрівальним елементом являються батареї чи радіатори. На сучасному ринку опалювального оснащення вони представлені декількома основними видами, в залежності від основного матеріалу. Використовується для їх виготовлення чавун, високоякісні сталі, алюміній та біметал (сплав сталі та алюмінію). Найбільш популярними залишаються сталеві радіатори, наприклад часто купує продукцію брендів Кермі або Стелрад Івано-Франківськ та інші міста України.

Чому вигідно купувати радіатори опалення в інтернет-магазині «Долар»

Вибираючи радіатори панельні Івано-Франківськ із широкого асортименту на сайті магазину «Долар». Таке рішення являється доцільним, адже представлена продукція характеризується такими перевагами:

 • Незаперечна якість та технічні дані, які відповідають міжнародним стандартам;

 • Естетичний зовнішній вигляд, який ідеально гармоніюють з різним інтер’єром приміщень;

 • Універсальність більшості моделей батарей, які застосовуються в однотрубних і двотрубних опалювальних системах, а також в приміщеннях з високими санітарними вимогами;

 • Гарантія на довгострокову, безперебійну та надійну експлуатацію;

 • Доступність по вартості, яка значно менша ніж в інших торгових точках.
 • Купити високоякісні брендові радіатори Стелрад, Purmo та Кермі Івано-Франківськ може за допомогою сервісу «Долар». Тут вони представлені різноманітними моделями, різних габаритів по достатньо сприятливими цінами. Просто та комфортно, сидячи за монітором комп’ютера, робити вибір та оформлювати покупку. Не треба нікуди їхати, порівнювати ціни, шукати оптимально доступний варіант. Найкращі пропозиції від бренду Керми Івано-Франківськ знайте в електронному каталозі магазину «Долар».

  м. Івано-Франківськ,
  вул. С. Петлюри, 8, офіс 1,
  (0342) 75-70-60
  (066) 80-50-499
  (098) 17-8888-5
  (063) 430-340-6


Похожие страницы: