Як вибрати автомобіль з пробігом і не пошкодувати про покупку?

Ринок автомобілів з пробігом можна порівняти з лотереєю, в якій досить часто зустрічаються переможені. Для того щоб ви самі не стали переможеним потрібно слідувати декільком простим правилам. Дуже часто, купуючи автомобілі б / у, в них доводиться вкладати досить серйозну суму грошей. Пам'ятайте головне правило - навіть позашляховики Great Wall потребують ремонту і запчастинах, не варто цього забувати і заздалегідь доглядайте варіанти ремонту і покупки запчастин на обрану модель. Саме тому покупець, щоб отримати слушну пораду, йде розглядати пропоновані варіанти з друзями або фахівцями. І це вірне рішення!


Перед переглядом автомобілів визначитеся з ціновим діапазоном. Найчастіше запланована сума збільшується відсотків на двадцять, тому до цього також будьте готові. Плюс вас чекають розтрати на страховку, переоформлення машини, техогляд, постановку на облік. Також не забудьте врахувати дні, які підуть на ремонт, адже швидше за все для авто з пробігом він буде потрібно.


Ось список чітких і точних питань для покупки.


Запитайте про те, як відбувається переоформлення машини. Частенько у власників практикується продаж «за дорученням». Така угода допустима, але пам'ятайте, законним власником залишається продавець автомобіля. І якщо ви зберетеся продати автомобіль, то доведеться бігати за її колишнім власником. А найгірше, що вас чекає - це те, що він вимагатиме автомобіль назад, при цьому «забувши» про раніше отримані гроші.

Якщо ви прийняли рішення придбати американське авто, попросіть продавця сказати вам її ВИН і запишіть його. Після цього не полінуйтеся і роздобудьте інформацію про машину з вказаним кодом у офіційного представника або в інтернеті. Якщо отримані від продавця дані і дані про випущеної машині відрізняються, то краще всього попрощатися з таким торгашем.

Похожие страницы: