Як вибрати форму дзеркала з підсвічуванням

При виникненні бажання купити дзеркало з підсвічуванням, яке згодом буде встановлено в ванну або житлове приміщення, варто з особливою відповідальністю підійти до правильного вибору форми майбутнього виробу. Це важливо з багатьох причин, починаючи з естетичної сторони питання і закінчуючи подальшої практичністю експлуатації. Які ж можна виділити переваги того чи іншого виду дзеркал?

Перейдя по ссылочке вы попадете в мир зеркал, вы сможете подобрать для себя зеркало нужной формы.

Прямокутне дзеркало може бути закріплено як вертикально, так і горизонтально. Сприйняття внутрішнього оздоблення житлової кімнати чи передпокою буде залежати від того, як саме ви захочете розмістити дзеркало. Вертикальне розташування використовується переважно для того, щоб смотрящий міг оглянути себе в повний або майже повний зріст, тому часто монтується в тих місцях, де людина одягається або просто приміряє одяг (наприклад, в гардеробних або прихожих, в холах кінотеатрів і біля входів в громадських місцях ). Цікавою особливістю вертикальної установки є наступний факт: різниця відступу від стіни між нижньою і верхньою гранями буквально в пару сантиметрів на користь останньої робить спостерігача стрункішим. Такий трюк часто застосовується в примірочних в торгових центрах, і ви теж можете взяти його на озброєння. Горизонтальне ж позиціонування дозволяє візуально розширити область, на якій буде перебувати дзеркало. При наявності підсвічування по краях з'являється легкий ефект кіноплівки.

Квадратна форма дзеркала практично не має переваг перед іншими, тому майстри Miralls рекомендують дану форму в виключно особливих випадках: наприклад, при використанні інших предметів схожою форми в інтер'єрі, а також при дизайні моделі, який передбачає однакову ширину і висоту вироби.

Круглі моделі здатні найкращим способом "полегшити" інтер'єр і надати йому легкості за рахунок м'якості своєї форми. Ідеальним доповненням до них буде присутність виступу відображає полотна над рамою (вистачить близько 10-15 мм), що тільки посилить відчуття легкості. Крім цього, круглі дзеркала з фронтальним підсвічуванням краще висвітлюють смотрящегося в них людини: підсвічена область рівномірно оточує особа, і світло не втрачається, розтягуючись по кутах, як в прямокутних і квадратних варіантах.

Овальні дзеркала (класичні та в формі «капсули»), так само як і круглі, надають інтер'єру легкості, і при цьому чудово підходять для розміщення в вузьких просторах: наприклад, їх часто замовляють в комплект до маленьких раковин. У вертикальному виконанні вони створюють максимум корисного місця і при цьому не виглядають банально.

Дзеркала нестандартних форм, такі, як шести-, семи- і восьмикутні , а також каплевидні і трикутні , зазвичай стають центральними елементами декору в приміщенні. Завдяки своєму неординарному зовнішньому вигляду, ці дзеркала зможуть оживити будь-який інтер'єр, зробити його більш яскравим і незабутнім; особливо ефектно виглядають такі вироби з підсвічуванням. Найчастіше форма подібних дзеркал перегукується з іншими елементами декору: наприклад, каплевидні моделі відмінно виглядають в дуеті з асиметричними раковинами, а багатокутним дзеркалам часто супроводжують відповідні візерунки на плитці. Ну, а якщо дизайн приміщення мінімалістичний і простий, то незвичайне дзеркало може стати родзинкою, яка додасть шарму атмосфері кімнати.

Похожие страницы: