Як вибрати меблі?

Ремонт в будинку / квартирі - справа витратна, але цікаве. Особливо це стосується новоселів і тих, хто переробляє житло повністю: від обробки до вибору меблів і кожної деталі, в тому числі кожного гачка для картини або фоторамки. Але якщо говорити про та окремого приміщення, то після ремонту виникає закономірне питання: які меблі вибрати, щоб обстановка відповідала очікуванням, стилю і інтер'єрної ідеї в цілому, а ще була практичною, довговічною і максимально функціональною. Про основні нюанси вибору меблів для окремих кімнат, а також помилки господарів квартир, розповімо в нашому матеріалі.

Якісні Хмельницькі меблі ви можете купити на сайті в будь який зручний час.

Загальні поради щодо вибору меблів

Бюджет і його розумне розподіл

Для початку варто розрахувати буквально, скільки грошей ви готові витратити на всі меблі в будинку або на окрему кімнату. Якщо питання грошей не варто, то діапазон пошуку розширюється і вибирати можна все, що душі завгодно. Але в більшості випадків господарі керуються здоровим глуздом і набувають предмети меблів, виходячи з їх відповідності параметрам якості, зовнішнього вигляду, довговічності використання і ціни. Причому всі ці критерії знаходяться в нерозривному зв'язку один з одним.

Все, що виготовлено за індивідуальним дизайном або продається в одиничних екземплярах, не може коштувати дешево за визначенням. Те ж стосується і продукції відомих брендів.

Найнижча за ціною меблі з таких матеріалів, як МДФ, ДСП. А ось масив дерева (дуб) або екзотичні матеріали (ротанг, бамбук), наявність кованих деталей або особливих механізмів трансформації - все це збільшує вартість виробу.

Всі меблі ділиться на базову і додаткову: перша експлуатується постійно, друга потрібна швидше для розставляння акцентів. При покупці базової меблів (кухонний гарнітур, шафа, ліжко) краще орієнтуватися на якість і авторитет виробника: експлуатувати ви її будете часто, тому як мінімум фурнітура повинна бути якісною / с гарантією. Акцентна меблі можуть мати будь-яку вартість, і тут краще орієнтуватися на власні переваги: коли бюджет не дозволяє, немає сенсу витрачати на журнальний столик ручної роботи з дуба багато грошей, а краще придбати хорошу імітацію.

Функціональність + габарити

Функціональність залежить від умов використання: якщо диван, то ми говоримо про частоту розкладання і відпочинку на ньому; якщо меблі для зберігання, то про кількість речей; якщо про оббивку, то про наявність дітей, домашніх тварин в будинку. Тобто щоб розуміти, які меблі краще вибрати, потрібно знати, як інтенсивно і хто буде її експлуатувати.

При визначенні технічних параметрів потрібно враховувати габарити і конфігурацію кімнати / квартири, а також стиль інтер'єру. Залежно від цього вирішити:

кругла, напівкругла, овальна або класична прямокутна ліжко;

скільки чоловік потрібно одночасно розмістити на спальному місці;

який механізм розкладання буде мінімально «з'їдати» квадратні метри;

чи потрібні додаткові приховані місця для зберігання і так далі.

Зовнішній вигляд, дизайн

Головне питання, яке задасть вам дизайнер інтер'єру або ви самі: як повинна виглядати меблі, щоб вам було максимально комфортно в цій обстановці. Якщо є найнятий фахівець, то з більшою часткою ймовірності ви отримаєте від нього якісь рекомендації: від типу конструкції, кольору, декору до потрібних габаритів і навіть варіантів оббивної тканини. Але якщо ремонт самостійний, доведеться визначатися своїми силами. Як діяти:

Крок 1 - просто знайдіть те, що подобається. Відкрийте пошук в інтернеті, введіть потрібну меблі, збережіть варіанти, які вам близькі. Пошук працює таким чином, що підбирає схожі картинки: відкрили крісло з лимонною оббивкою, в схожі фото «підтягнулися» інші відтінки і / або матеріали і так далі. Не ігноруйте і такі варіанти.

Крок 2 - оціните свій вибір. Припустимо, у вас набралося 15-20 зображень, і це саме те, що вам подобається. Подивіться, що об'єднує картинки (на прикладі вищезгаданого крісла): тип оббивки, матеріал ніжок, форма, колір, принт, висота спинки і так далі. Один і / або декілька критеріїв - це саме те, що ви, ймовірно, хотіли б бачити в своєму будинку / квартирі. Від таких критеріїв і відштовхуйтеся, коли підете в онлайн-або офлайн-магазин за покупками.

Похожие страницы: