Як використовувати технології застосування мікроцемента для стін кухні

Мікроцемент - відносно новий оздоблювальний матеріал, що представляє собою полімерно-цементну суміш з кольоровими барвниками. Використовується цемент наддрібних помелу, завдяки чому частинки матеріалу здатні припадати в найдрібніші пори поверхні, що відбувається і тим самим забезпечувати міцне зчеплення.

Заказать Трафареты для декоративной штукатурки вы можеет на сайте по отличной цене.

АГАЛЬНІ маркетинговий сенс цієї декоративної штукатурки - прискорення обробки поверхонь міцним матеріалом, який можна використовувати як альтернативу керамічної плитки.

Мікроцементу притаманні такі властивості:

Висока адгезія з будь-якими поверхнями - мікроцементом можна обробляти меблі, стіни, підлоги, стелі і навіть наносити на керамічну плитку, тобто будь-які тверді поверхні. Так як мікроцемент як і звичайний цемент крихкий матеріал, особливо в тонкому шарі.

Міцність - мікроцементное покриття добре витримує навантаження і тому можна сміливо його наносити навіть на сходи.

Вологостійкість - майже повна влагонепроницаемость дає можливість різними мікроцементнимі покриттями обробляти поверхні в приміщеннях з підвищеною вологістю - кухні, ванні кімнати і навіть басейни.

Технологія нанесення мікроцемента

досить проста, хоча постачальники прагнуть продавати штукатурку тільки разом зі роботою майстра.

Ціна мікроцемента Edfan з матеріалом і роботою приблизно 4700 руб. за м.кв. Хоча у багатьох купити мікроцемент можна і без підряду. З розрахунку приблизно 0.5 кг на м.кв. виходить і не так дорого.

Матеріал наноситься двома шарами широким шпателем товщиною 1-3 мм, перший шар йде як грунтовки.

Після другого шару м'яким губчастим шпателем поверхню мікроцемента полірується і може покриватися воском, маслом, лаком.

Тривалість сушки кожного шару не менше доби, а загальна як і у звичайних цементних складів 28 днів і далі, чим довше, тим міцніше.

Колеровать склад потрібно відразу весь, по частинах вийде, кольору будуть відрізнятися.

Похожие страницы: