З чого починається будівництво?


Якщо Ви тільки вирішили обзавестися власним будинком, а роботами плануєте керувати самостійно, то від Вас буде потрібно колосальна кількість зусиль, які необхідно буде докласти для досягнення результату. Поза почнеться вибором ділянки землі, а закінчиться покриттям підлоги і іншими дрібницями, проте до заключної фази будівельних робіт буде величезна кількість питань.


Багато виникаючі проблеми матимуть не лише технічну основу, але й юридичну складову. Будівництво та перепланування споруд вимагає обов'язкової реєстрації та дозволу. Якщо Ви збиралися самостійно займатися переплануванням без повідомлення відповідних органів, то це може дуже погано закінчиться. Спершу, Ви повинні бути впевнені, що у Вашого проектного бюро необхідна ліцензія на створення проекту будинку. Не варто економити на подібних речах, така економія може обернутися ще більшими витратами. 

Що необхідно виконати до початку будівельних робіт:- Першою справою, необхідно мати на руках відповідний дозвіл на проведення будівельних робіт, яку можна отримати в органах влади;- Ділянка повинна бути обстежений фахівцями з геонадзора;- Далі, на руках у майбутнього власника будинку повинен бути будівельних паспорт, який теж отримують через геонадзор;- Не забувайте і про те, що потрібно мати погодження в пожежній та санітарної інспекціях.Похожие страницы: