Зовнішня декоративна обробка печі своїми руками насос погружной

Штукатурка не повинна виступати за цеглу, а знаходитися тільки в поглибленнях і відколах між ними. Після вирівнювання всієї поверхні стін печі даємо розчину просохнути добу і протоплюємо піч не занадто її розжарити. Піч готова для декоративного оздоблення після повного остигання і висихання штукатурки.

Якщо вас влаштовує рівність поверхні і якість цегляної кладки, то Ви можете побілити піч крейдою, заведеним на обраті. Побілку слід зробити в два або три шари до повного перекриття кольору основи. Перед нанесенням кожного наступного шару необхідно попередню побілку ретельно просушити. Саме висохла побілка "підкаже" Вам про необхідність нанесення додаткового шару.

Услуги таможенного брокера в Киеве Вы можете заказать на сайте vlad-brokservice.com, стоимость услуг Вас приятно удивит.


Якщо якість цегляної кладки Вас не задовольняє або ви вирішите виконати не просто побілку, а імітацію плитки, то читайте далі про спосіб імітації плитки.

На сторінці як приклад обробки по нижчеописаній технології прикладені фотографії однієї і тієї ж печі тільки з різним колірним рішенням (фото 2 і фото 5). Кожна обробка відповідає колірному оформленню тієї кімнати, в якій розташована відповідна частина печі.

Для декоративної обробки печі набуваємо крейда, обрат або, в крайньому випадку, молоко з низькою жирністю і який або барвник. Барвник може бути у вигляді готової пасти або у вигляді порошку, розбавляємо водою (фото 1).Закінчивши нанесення текстури першого шару всій печі продовжите накладення другого шару. Попереднє змочування основи також обов'язково, але не пензлем, а змоченою в обраті вологою поролоновою губкою (фото 3).

Другий шар слід накладати більш рівно і акуратно, текстура повинна бути красивою - адже у Вас вже є досвід. Нанесеною обробці печі даємо просохнути протягом 3-5 годин. Якщо все таки з'являться невеликі нерівності у вигляді горбків, то злегка прошліфуйте їх дрібною шкіркою, а якщо нерівності у вигляді заглиблень, то нанесіть додатковий шар декоративної суміші тільки в необхідних місцях.

На цьому обробку можна закінчити. Поверхня буде довго зберігати свій первинний вигляд без розтріскувань. Якщо Вам більше до душі блискуча поверхня, то Ви можете протерти всю поверхню обратом або рідко розведеним канцелярським клеєм (рідке скло) з допомогою поролоновою губки.

Але можна піти далі - по лінійці простим олівцем розкреслює всі поверхні стін печі на клітини уявної плитки. Розмір і форма плитки - справа Вашого смаку, але дотримання пропорцій плитки і печі бажано.


КМ 100 65 200

Похожие страницы: