Автоматичні вимикачі «АСТ Светотехника»

Автоматичні вимикачі забезпечують постійну подачу електроенергії на певному відрізку мережі і в разі перевищення допустимих значень навантаження або замикання автоматично вимикаються. Завдяки тому, що автоматичні вимикачі мають вдосконалений конструкцію механізму управління, вони запобігають виникненню джерел займання і попереджають аварії в житлових будинках, виробничих об'єктах, в цивільному будівництві і електропідстанціях.


Види автоматичних вимикачів:
Однополюсні АВ служать для захисту від перегріву електропроводки та електроприладів у разі виникнення перевантаження, при КЗ або при замиканні на землю.
Двополюсні АВ призначаються для ручного включення і ручного / автоматичного вимкнення електричних установок при виникненні навантажень і перепадів напруги. Сфера застосування: ланцюги постійного струму до 63 А.
Триполюсні (або трифазні) АВ застосовуються для захисту електроустановок із трьохфазову навантаженням і електродвигунів від замикань, перепадів напруги і аварій. Мають ручне включення і ручне / автоматичне відключення.
Чотирьохполюсні АВ призначені для захисту електроустановок і електродвигунів з трифазною навантаженням від короткого замикання і перепадів напруги.
Класифікація автоматичних вимикачів
Вимикач автоматичний має клас (буквене позначення), яке вказує на те, які пускові струми він може пропускати, що не спрацьовує на відключення.
Тип A - від 2 до 3 номіналів (In)
Тип B (побутові мережі) - від 3 до 5 номіналів включно
Тип C (побутові мережі) - від 5 до 10 номіналів включно
Тип D (двигуни) - від 10 до 20 номіналів і вище

Похожие страницы: