Буронабивний фундамент купить ламинат

Ось тільки ви повинні розуміти, що бурити свердловину діаметром 50 60 см нехай навіть тільки нижню частину, досить важко і фізичне навантаження велика.
Після того, як свердловини пробурили, скрутимо з руберойду трубу по діаметру свердловини і довжиною на 20 см більше глибини свердловини.


Нагадаю, що глибиною свердловина повинна бути більше глибини промерзання грунту сантиметрів на 15. Верхня частина труби робиться з 2-3 шарів руберойду і стягується в'язальним дротом.

Вона буде виконувати роль опалубки. Дуже акуратно вставляємо цю трубу в свердловину. Якщо в свердловині на дні з'явилося не багато води, на це не варто звертати увагу, якщо води більше чверті свердловини тоді перед заливкою бетону її слід відкачати.

Хоча багато обходяться без застосування труби з руберойду. Але все таки раджу застосовувати її тому, що:

1) для схоплювання бетону і для набору міцності, величезне значення має наявність в бетоні цементного молочка, яке легко може піти в грунт, і бетон своїй міцності не отримає.

Якщо грунт сухий, вода з бетону вбереться в нього, що теж погано позначається на міцності бетону.

2) при промерзанні грунту, сила морозного пученія, буде сильней діяти на шорсткий бетон ніж, через руберойд.

Після того, як свердловини підготували, робимо найпростіший і економний каркас з арматури. Досить буде трьох вертикальних прутів, діаметром 6 мм з періодичної (з ребристою поверхнею) арматури, пов'язаних між собою через 50-60 см поперечками.
buronabivnoj-fundament Якщо заплановано влаштування ростверка (рандбалки), тоді вертикальні стрижні виводимо вище заливаються паль, на висоту рівну висоті ростверку мінус 2-3 см.

На пучинистих грунтах, ростверк повинен знаходиться на палях на висоті 15-20 см вище поверхні грунту, для цього і робляться виступаючі з землі палі.

Пученіє грунту, під влагонасищенних місцях може досягати 15 см. Встановлювати буронабивні палі треба рядами під всі стіни майбутнього будинку, по кутах будинку, а також у місці перетину стін.

Кількість паль, відстань між ними залежить від ваги будівлі. Буронабивної фундамент не важко зробити і поодинці, так би мовити по етапах.

Сьогодні заливаєш одну палю, завтра переходиш до іншої, звичайно якщо часу повно А на сьогодні все, до зустрічі на строаніцах сайту. Удачі вам і тепла вашого будинку.

Джерело: http://euro-style.kiev.ua/catalog/laminat/params/6355=6427

Похожие страницы: