Кухня Фото Ремонт

Кухня в деревенском стиле В даний час одним з популярних рішень оформлення інтер'єру сучасних кухонь є сільський стиль, або стиль кантрі, який знаходиться на лідируючих позиціях в топі оригінальних оформлень приміщень.Його популярність базується на простоті і невитіюватість, чистоті ліній.Кухня, оформлена в стилі кантрі, навіває атмосферу старовини. Для створення такого інтер'єру, що теж має важливе значення, використовуються тільки натуральні матеріали: дерево, камінь, льон, бавовна.

 

Дизайн

 

Дизайн кухни в деревенском стиле Якщо ви вирішили оформити кухню в сільському стилі, відразу обов'язково визначитеся з напрямом стилю.Кожна країна має свої традиції та сільський побут, які дуже не схожі один на одного.Наприклад, американський сільський стиль - це ранчо ковбоя, французька - вишуканий Прованс, швейцарський - затишні шале.

 

Сільська кухня по-російськи - це в першу чергу, обов'язково традиційна російська піч, грубувата оздоблення стін і підлоги, покритий побілкою стеля, ситцеві фіранки і плетені мостини.Сучасні зручні побутові прилади не доречні на російській кухні, щоб передати справжню атмосферу російського кантрі, необхідно відмовитися від основних благ цивілізації і сучасного лиску, взявши лише від них найнеобхідніше.

 

Стіни

 

Оформлення кухні в сільському стилі своїми руками не становить особливих труднощів, оскільки тут немає необхідності в дотриманні особливої ​​акуратності.Навпаки, сільському стилю властива деяка недбалість і грубуватість, що підкреслює цей стиль.Для обробки стін підійдуть будь-які матеріали, але перевага потрібно віддати, звичайно, натуральним.

 

Широкий вибір натуральних матеріалів дозволяє проявити творчу фантазію в обробці стін. Оформление стен на кухне Наприклад, їх можна обшити вагонкою або дошкою, зробити декоративну кладку, яка імітує цегла.Дуже популярним матеріалом для оформлення стін є фактурна штукатурка, яка надає стін вельми оригінальний, злегка недбалий, але в той же час, дуже гарний вигляд.

 

Найекономнішим варіантом обробки стін є шпалери. Вони повинні обов'язково мати який-небудь етнічний візерунок або сільські мотиви в малюнку.Оформляючи шпалерами акцентну стіну, з метою візуального збільшення простору, бажано підібрати фотошпалери із зображенням сільській місцевості, наприклад, це можуть бути степові простори, Колосящееся нива чи весела річечка, які будуть навіювати вам спогади сільському відпочинку.

Возможно, вам понравится:

Ремонт кухня
Ремонт кухня

Продаж 1-кімнатної елітної квартири в Новосибірську, вул. Червоний проспект, Заельцовский район, торг - NGS.NOVOSTI
Територія будинку обгороджена, ландшафтний дизайн із зеленими зонами, дитячий майданчик, відеоспостереження, безпеки.В'їзд за перепустками .. У квартирі виконаний сучасний ремонт з використанням якісних оздоблювальних матеріалів.На підлозі ..

Похожие страницы: