Кухня Ремонт Фото Шпалери

Можливі маркування на шпалерах

Якщо Ви тільки намірилися робити ремонт на кухні ...

 

Якщо у Вас вже зроблений ремонт, але не вистачає «родзинки» в кухонному дизайні ...

 

Якщо Вам набрид старий зовнішній вигляд «харчоблоку», а на ремонт поки не наважуєтеся ...

 

Вологість не перешкода

 

Сьогодні можна не побоюватися, що вологість і випаровування від приготування їжі можуть вплинути на шпалери.Виручають технології. Зображення, надруковані на папері, флізелін або тканини при необхідності покривають найтоншої плівкою.Таке ламінування дозволить Вам спокійно мити поверхню, очищати від залишків жиру, випарів, не "травмуючи» шпалери.Захисна плівка перешкоджає ультрафіолету - зображення не вицвітають і не тьмяніють з часом.Ламінування ми зробимо безкоштовно, якщо Ви зробите замовлення у нас!

 

Хитрощі оформлення

 

Використання фотошпалер на стіні кухні дозволяє настільки змінити реальність, що простий харчоблок перетвориться в ресторанчик на Монмартрі або пляжний бар.

 
   
 • Найпростіше - прикрасити масштабним зображенням одну із стін.У нашому каталозі фотообое величезна кількість прекрасних сюжетів! Підходять не тільки натюрморти і «апетитні» малюнки.Доречно виглядають пам'ятки, морські та лісові пейзажі, репродукції відомих картин, ретро-полотна.
 •  
 • Інший підхід - сформувати додатковий простір, ілюзію.Невеликого розміру картини для цього обрамляють багетом, рамкою. Створіть ілюзію вікна в інший світ; затишний вигляд куточка з каміном і тліючим вугіллям; ефект двері, прочиненими на старовинну вуличку.Такі хитрощі відмінно «працюють» в крихітних приміщеннях, будучи способом візуально збільшити площу.
 •  
 

Будь-якого візуального ефекту легко досягти, якщо наклеїти фотошпалери для кухні з об'ємною печаткою в 3D.

 
   
 • Новий поворот в дизайні дає фотодрук на фасадній частині кухонного гарнітура, барної стійки, інших предметів меблів.Тут також використовуються різні сюжети. Модною темою стала макрозйомка дрібних предметів - квітів, фруктів, овочів і комах (метеликів, бджіл).
 •  
 • Оформити свіжо і креативно можна тільки фартух у робочого столу або іншу невелику частину стіни за допомогою картин, які Вас надихають.Одна ця деталь здатна змінити всю атмосферу!
 •  

Возможно, вам понравится:

Ремонт кухня
Ремонт кухня

Бійці невидимого трудового фронту - Московський комсомолець
Але бачите, з ДЕ Por Майстрів відремонтувати нову роботу стандартам.. Бійці .. Потім з'ясувалося, що варто ще злегка переклеїти шпалери да трошки поміняти підлогу.Майстри .. Два тижні рукаті мужики різалися в карти у нас на кухні і клянчили гроші на сигарети.

Похожие страницы: