Перепланування будинку

Водопровід і вентиляція в старовинних будівлях зроблені, як то кажуть, на совість. Але це не означає, що немає потреби в заміні труб. Складнощів з узгодженням такого перепланування можна уникнути, зупинивши свій вибір на трубах, що максимально підходять, по зовнішнім виглядом і характеристиками, до тих, які були тут раніше.


Перепланування квартири.
Будівельний бум припав 90ті роки ХХ століття. Величезна кількість квартир були переплановані, без будь-яких проектів і узгоджень. На сьогоднішній день це питання жорстко регулюється не тільки відповідними органами, а й самими мешканцями будинків. Право на перепланування квартири має тільки власник житла.
Простіше сказати, що ми можемо робити в своїх квартирах без дозволу жилинспекции:
- косметичний ремонт;
- Установка вбудованих меблів і антресолей;
- Заміна інженерного обладнання (сантехніка) на аналогічну за технічними характеристиками;
Всі інші маніпуляції з житлом без належних документів розцінюється як самовільне перепланування квартири, яка обов'язково позначиться як на самому власнику, так і на спадкоємців.
Продавати таке житло доведеться за зниженою ціною. Збиток складе не менше 20% від реальної вартості. Так само власника очікує штраф навіть за невелике порушення проекту. Якщо у визначений термін власник не приведе житло в порядок, то на нього чекає судовий позов.
Ламаємо стениВозведеніе і демонтаж стін, пристрій і закладка прорізів, фасадні роботи (скління балконів, установка кондиціонерів і антен супутникового телебачення), установка душових кабін і гідромасажних ванн - все це вимагає створення проекту.
Але за ступенем складності ці роботи можна розділити на дві категорії:
1) коли не потрібно розробка складного проекту, а досить ескізу на копії поверхового плану БТІ;
2) коли потрібне створення проекту і узгодження його з різними інстанціями;

Похожие страницы: