Ремонт Кухні 137 Серії Фото

ремонт квартир в 137 серии  

Ремонт квартир в Domaha 137 серії р.Санкт-Петербург

 

Ремонт квартир - заняття досить трудомістке, особливо якщо мова йде про квартиру, розташованої в старому фонді, наприклад, в будинках 137.На той період часу, коли зводилися ці панельні «дев'ятиповерхівки», безумовно, квартири в них вважалися еталоном якості та комфорту.

 

Але, час не стоїть на місці з моменту спорудження Пітерських будинків 137 серії пройшло вже більше 30 років, отже, дещо змінилися поняття комфорту, і те, що раніше вважалося практичним і престижним сьогодні, м'яко кажучи, є не дуже зручним і функціональним.Але виправити становище цілком можливо, якщо за ремонт в 137 серії візьметься наша бригада обробників.р) має бути замінено.

 

Ремонт квартир в 137 серії Який вид predpočest?

 

Якщо багато перед вами це питання, ми відповімо вам: тільки ремонт або капітальний ремонт класу комфорт розкіш.Ремонт економ класу в 137 серії можна зробити тільки для здачі її в оренду або перед продажем, при цьому не зачіпаючи комунікації.

 

Справа в тому, що основним вразливим і проблемним місцем цих квартир є не тільки їх холодні панельні стіни, які необхідно якісно утеплити, особливо якщо у вас кутова квартира, а й між передпокою і ванною.Як свідчить багаторічна практика при спробі розширити дверний проріз, перемички між передпокою і ванної часто просто падають.Якщо залишити його таким як він є, в такий дверний отвір не пролазить навіть пральна машина розміром 60 см, не кажучи вже про сучасну ванною і душовою кабіні.

Возможно, вам понравится:

Ремонт кухня
Ремонт кухня

Сім'я з Мінська проміняла квартиру в центрі міста на будиночок у селі - Hartiâ'97
Сім років тому NAUMOVIĆ твердого редагувати svou життя: продав odnokomnatnuû квартира в Мінську біля Комарівки і купив у селі Табори (в 10 кілометрах від столиці) Звичайні Camping...

Похожие страницы: