Ремонт Кухні 3Х3 Фото

дизайн кухні 9 метрів

Ремонт кухні дозволить зробити це приміщення більш функціональним і менш захаращені (див.фото робіт на цій сторінці). Але перш ніж купити або замовити кухонний гарнітур, потрібно визначитися з плануванням кухні.

 

Залежно від площі приміщення кухонний гарнітур може розташовуватися в одну або в дві лінії, у формі літери Г або П і т.д. Кухні на замовлення виготовляють у відповідності з розмірами та формою конкретного приміщення.Ціни на кухні залежать від того, яким буде дизайн гарнітура, які матеріали і фурнітура будуть використані.

 

Вибираючи майстра, який буде робити ремонт у вибраному вами стилі, зверніть увагу на фото після обробки кухні в розділі фотогалерея, щоб мати уявлення про кінцевий результат.

 

Класика

 

Купити кухню в класичному стилі можна як у світлих тонах (наприклад, бежевий або айворі), так і в темних (частіше горіх або вишня).Кухні на замовлення можуть мати інкрустацію бронзою, позолотою або цінними породами дерева.Ціни на кухні залежать від породи деревини, яка використовувалася, від наявності ручної різьби, балюстрад, вітражних стекол і т.д.

 

Кантрі

 

Купити кухню в сільському стилі найкраще для оформлення власного будинку.Такі меблі характеризується правильністю форм і деякої грубуватістю.АКТИ ремонт спеціальностей країна стилі, майте на увазі, технічний директор компанії блискучих металевих предметів, пластику або скла budut lišnimi.Перевагу потрібно віддавати дереву, натуральним тканинам та кераміці.

 

Модерн

 

Стиль модерн характеризується відмовою від зайвих деталей.Виконуючи ремонт кухні з метою зробити її модернової, побутову техніку, як правило, вбудовують в меблі, монтують точкове освітлення.Найчастіше для виготовлення меблевих фасадів для кухонь в стилі модерн використовуються:

 
     
  • МДФ (лакований, фарбований або рамковий),
  •  
  • постформінг з пластиковим покриттям,
  •  
  • софтформінг з ПВХ покриттям.
  •  
 

Хай-тек

 

Кухні на замовлення, виконані в стилі хай-тек, відрізняються різкими формами і прямими лініями.Оздоблення кухні може бути виконана з використанням металевих і залізних деталей, в інтер'єрі допускаються контрастні кольорові поєднання: червоний і чорний, чорний і білий, синій і жовтий і т.д.

Возможно, вам понравится:

Ремонт кухня
Ремонт кухня

Сім'я з Мінська проміняла квартиру в центрі міста на будиночок у селі - Hartiâ'97
Сім років тому NAUMOVIĆ твердого редагувати svou життя: продав odnokomnatnuû квартира в Мінську біля Комарівки і купив у селі Табори (в 10 кілометрах від столиці) Звичайні Camping...

Похожие страницы: