Ремонт Кухні в брєжнівки Фото

 

Головна Ремонт ОСТАЛЬНОЕ Ремонт маленької кухні в хрущовці

 

Знаменита "хрущовка" зі своїми маленькими кухнями, площа яких буває 6-9 кв.м. Хрущов мріяв, що коли настане комунізм, радянська людина буде харчуватися в ресторанах, а на кухні підігрівати чай.Але життя показало, що не всі можуть харчуватися в ресторанах, а кухня - приміщення, де ми проводимо половину часу знаходження в квартирі.І як перетворити маленьку кухню, де 2 людини ледве поміщаються, в затишне приміщення?

 

Мені багато доводилося робити ремонт маленької кухні в хрущовці, де площа становила 6 кв.метрів. Щоб така кухня була затишною, потрібно використовувати стиль "Мінімалізм".
Для початку, треба визначитися з місцем під холодильник, т.к. він багато займає місця в Вашій маленькій кухні. ремонт кухни фото Його можна залишити на кухні, в будь-якому кутку, але можна винести в коридор, причому, якщо сам коридор не дозволяє поставити туди холодильник, то можна прорубати отвір в стіні, де лицьова частина холодильника буде доступна з коридору , а задня частина буде перебувати в кімнаті.
Можна позбутися від дверей на кухню, залишивши отвір до стелі або зробити арку, полуарки з великим радіусом.

 

Стаття з сайту

Робили навіть так - зашпаровували старий отвір на кухню і прорубали новий отвір, щоб виходив вхід на кухню з кімнати, дуже вийшло добре в однокімнатній "хрущовці".

Кількість меблів в маленькій кухні теж буде сильно обмежена.Зазвичай там стоїть меблевий куток (стіл і кутовий диван), або маленький стіл і пара табуретів. ремонт кухни маленькой фото Кухонний гарнітур теж повинен бути по мінімуму - мийка, стіл, тумба і навісну шафу.

 

Так як у Вас маленька кухня, яка майже буде заставлена, то немає сенсу вирівнювати стіни якщо вони не дуже криві, вирівнювати стіни краще штукатуркою а не гіпсокартоном.Це стосується і стель, де краще використовувати стельову плитку або натяжна стеля, таким чином ви з економите простір маленької кухні

яке забирається при монтажі гіпсокартону.

Ну і основне правило мінімалізму - використання світлих тонів меблів, шпалер і т.д. Таким чином Ви зорово збільшите свою маленьку кухню.

Возможно, вам понравится:

Ремонт кухня
Ремонт кухня

Продаж 1-кімнатної квартири

Похожие страницы: