Ремонт Кухні з газовою колонкою Фото

Всі фотогалереї Дизайн кухни с газовой колонкой

 

Школа ремонту

 

газова колонка в квартирі - не рідкісне явище.Це практичне і економічне устаткування забезпечує теплою і гарячою водою всю квартиру, причому, незалежно від часу доби.Як правило, встановлюється газова колонка на кухні, що продиктовано стандартами безпеки.Правда, є можливість встановити її і в інших приміщеннях, але в кожному випадку це питання вирішується індивідуально. Украшенные газовые колонкиТі ​​люди, які планують встановлювати газову колонку на кухню, заздалегідь обмірковують такий момент, як збереження привабливого дизайну приміщення.І насправді, правильно підійшовши до справи вибору колонки з точки зору зовнішнього вигляду і правильно її вписавши в інтер'єр кухні, можна зберегти, та навіть поліпшити інтер'єр кухні.Існує 3 основних варіанти, що дозволяють красиво розмістити газову колонку на кухні.

 

Вибір колонки залежно від її дизайну

  Прикрашені газові колонки - фото 1  

Виробники сучасного водогрійного обладнання пропонують газові колонки не тільки в стандартному білому кольорі, але і в металевому, чорному, а також з розписом і візерунками.Колонка, підібрана в колір кухонних меблів або іншої техніки, буде доповнювати інтер'єр, роблячи його оригінальніше.

 

Навіть старе обладнання можна перетворити, якщо самостійно прикрасити його розписом, з використанням трафаретів і фарби по металу.Також передню панель можна забарвити в колір кухонних меблів. Перед цим панель відмивається, шліфується і грунтується грунтовкою по металу.Щоб справити роботи акуратно, можна скористатися все тієї ж фарбою по металу (термостійка емаль), розпорошуючи її за допомогою балончика, а не наносити пензлем.

 

Розміщення колонки між кухонними шафами

  Газова колонка між шафками - фото 2  

Даний варіант також може бути реалізований, оскільки дозволяється виробниками водогрійного обладнання і газовими службами.Правда, є одне АЛЕ: згідно з нормативами і правилами з точки зору безпеки при установці газової колонки з обох сторін від неї повинно залишатися не менше 3 см вільного простору, яке забезпечуватиме природну вентиляцію.

  Газова колонка під колір меблів - фото 3  

Крім цього, прилеглі поверхні повинні бути негорючими, тому дерев'яні боковинки шафок доведеться захистити негорючими матеріалами.

Возможно, вам понравится:

Ремонт кухня
Ремонт кухня

Чи може Україна стати центром туризму? - З-ua.com
Спробуйте ukrainskuû кухні, СЛУХАТИ чарівні народні пісні, podyšat Національними квітами.Ніхто не залишається байдужим, .. 1000000000 400 мільйонів (20020000000 нинішніх гривень) асигновано на ремонт і оснащення культурних і спортивних споруд, на екскурсійну роботу.

Похожие страницы: