Забарвлення меблів

Виготовляючи меблі своїми руками можна створити будь-яку текстуру і забарвлення, які гармонійно вписуються в дизайн кімнати або квартири - чим більше досвід, тим оформлення стає слоожнее, різноманітніше і цікавіше.

Качественные строительные материалы Вы можете приобрести на сайте компании Строй Дом, огромный ассортимент товаров и приемлемая стоимость Вас приятно удивят.


Основна перевага виготовлення меблів своїми руками - це можливість зробити прекрасну меблі з того, що є в наявності вдома або на найближчому ринку. Іноді це може становити символічну вартість при неповторному зовнішньому оформленні меблів.

Наприклад, дуже простим способом швидкої і недорогий обробки деталей меблів є наклеювання текстурного паперу, в якості якої можна використовувати шпалери будь-якого типу. Складність представлятиме підбір необхідної текстури і подальше лакування поверхні.

Зате виключаються підготовчі етапи у вигляді шпаклювання, шліфування, грунтування, нанесення малюнка текстури. Більш детальна інформація про це викладена на інших сторінках сайту.

А для початку, подивіться два приклади зовнішнього оформлення меблів, виконаного своїми руками за допомогою простої туші, гуаші та меблевого лаку. Такі меблі можна придбати тільки під замовлення з певними проблемами за кольором, текстурі і вартості.

Ці меблі була зроблена моїми руками і обійшлася підприємству зовсім недорого в той час, коли полиці всіх магазинів були порожні, а про меблевих салонах ніхто навіть не чув (фото 4-6, знімок зроблений через 10 років після виготовлення меблів).

А тепер конкретно про те, якими способами можна зробити якісні меблі своїми руками. Технології заводського виготовлення нам, природно, не підходять по причині їх дорожнечу, складності та необхідності придбання спеціального обладнання.

Значити потрібно йти іншим шляхом і постаратися зробити якісну імітацію текстур за своїм задумом із застосуванням різних простих і недорогих способів їх виконання.

Похожие страницы: