Звичайний Ремонт Кухні Фото

kitchen-style-and-decor-bright-story Для кожного з нас зі словом "ремонт" асоціюються різні процеси.Хтось віддає перевагу революційний шлях: "до основанья все зруйнувати", а лише потім приступати до створення "нового світу".А інші діють більш обережно або, як мінімум, локальнее. І той і інший підхід по-своєму гарні і приносять очікувані результати.Але не можна не погодитися з тим, що другий - явно економічніше, з усіх точок зору: і з фінансової, і за видатками нервів-часу.Якщо з якихось причин ви вибрали цей другий варіант, варто подивитися, як це вже зробив хтось до вас.Наприклад, в цій подорожі у світ звичайної американської квартири.

 

Абзац Метт і Блер - Жителі міста Колумбус, штат Огайо. Оживіть Цивільний шлюб протягом декількох років, вони все-таки вирішити прийняти ваш Souza.! kitchen-style-and-decor-bright-story-before1 Деякі пари це не витримують. А у наших героїв все закінчилося вдало: після ремонту вони твердо впевнилися, що їм тепер нічого не страшно: =).

 

Цей будинок вони придбали пару років тому у літніх родичів.Зрозуміло, що роботи в ньому було предостатньо: кожна кімната "волала до совісті" нових власників і настійно вимагала ремонту.Якщо врахувати, що будинку виповнилося без малого 100 років, а ремонт у ньому робився років 40 тому, - можете собі уявити, яких витрат все це вимагало б.

 

Але нові господарі, як це зазвичай буває, не володіли нафтовими вишками, і, відповідно, розраховували на вельми обмежений бюджет (знайома ситуація, чи не так?!).Тому було прийнято рішення: міняти тільки те, що реально вийшло з ладу, а щодо всього іншого спробувати косметичний ремонт.

 

Найефектніший результат вийшов, на думку господарів, в кухні.Стіни штукатурили, пофарбували в новий колір. Фасади шаф прикрасили яскравою плівкою. Плюс - додали оригінальних аксесуарів з Ікеа, яка потихеньку завойовує симпатії американців.А стиль вони називали - "вінтаж 70х".

 

З чого починали відважні домовласники і чим все це закінчилося - дивіться в подорожі, знятому журналом Apartment Therapy - 25 фото інтер'єрів Кухня після ремонту по всіх статтях.

 

 
Ця кухня DO Зміни ... і на початку ремонту.Немає справедливості там, чи не pečalnoe окуляри?

Возможно, вам понравится:

Ремонт кухня
Ремонт кухня

Сім'я з Мінська проміняла квартиру в центрі міста на будиночок у селі - Hartiâ'97
Сім років тому NAUMOVIĆ твердого редагувати svou життя: продав odnokomnatnuû квартира в Мінську біля Комарівки і купив у селі Табори (в 10 кілометрах від столиці) Звичайні Camping...

Похожие страницы: