Будування будинка на століття

 І тим не менше газобетон і пінобетон є сьогодні досить популярними матеріалами в будівництві. Їх використовують навіть при будівництві висотних будинків при монолітно-каркасної конструкції в якості матеріалу для не несуть стін. Ще більш активно ці матеріали застосовують в приватному будівництві. Нехай такий будинок буде не на століття, але він буде теплим, дешевим і швидким в будівництві. Замовити будівництво будинку з пінобетону в Києві або Київській області Ви можете в нашій компанії. 

Якщо ж Вам потрібно побудувати будинок в Москві або Підмосков'ї, то там будинки з піноблоків під ключ Ви можете замовити в архітектурно-будівельній компанії Розаліта, що має великий досвід у використанні подібних матеріалів. Дізнатися про послуги з ремонту квартир і офісів у Києві можна на головній сторінці сайту. Керамічна цегла. Завжди був і залишається одним з найбільш популярних стінових матеріалів.

 Має досить високу щільність (близько 1800 кг / м3), а тому може сміливо використовуватися для будівництва багатоповерхових будинків без створення додаткових армуючих поясів, колон і т.п. Цегляна стіна прекрасно витримує залізо-бетонні плити перекриття і важку покрівлю з керамічною черепицею, що не прийнятне для стін зі спіненого бетону. З показником теплопровідності у цегли все набагато гірше. Вона становить близько 0,8 Вт / (м * С).

Похожие страницы: