Ідеї ​​для Ремонту Кухні Вітальні

Вид на кухню з боку дверей

Цікаві ідеї для ванної: світлодіоди на підлозі.  
Перед початком, а то й під час ремонту багато задумують, як зробити приміщення оригінальним, яку б таку «фішку» додати, щоб після ремонту можна було з гордістю показувати результат друзям і знайомим.У вітальні можна повісити дорогу, відповідну до дизайну картину, на кухні може бути шикарна супер-сучасна побутова техніка ... Але що б такого придумати для ванної кімнати? Особливо, якщо вона стандартна і нічого незвичайного в неї особливо-то і не поміститься.

Качественную битумную черепицу Акваизол Вы можете приобрести у нас подробнее читайте на нашем ресурсе.

Одним з таких способів може стати підсвічування - як функціональна, так і декоративна.Потрібно пам'ятати, що такі ідеї доведеться реалізовувати в самому початку ремонту - адже штрабу під проводку потрібно зробити відразу після демонтажу старого покриття, так що і продумати її розташування потрібно буде чи не відразу.
Один з варіантів чисто декоративного підсвічування - світлодіоди на підлозі.Для реалізації цієї ідеї підійде найкраще підійде покриття з напільного кахельної плитки, керамограніта або інших матеріалів, що укладаються рівними квадратами або прямокутниками.
Почнемо з уже згаданої штраби - потрібно підвести проводку до самого підлозі, щоб потім пустити по ньому дроти з діодами.Можливо, зручно буде просто продовжити трохи нижче ту штрабу, яку робили для розетки, в яку буде включатися пральна машина, якщо вона у вас буде у ванній - зазвичай такі розетки розташовані недалеко від підлоги.Залежно від того, як саме буде потім прокладена проводка, діодна підсвічування буде включатися разом з основним світлом або де за допомогою окремого вимикача - продумайте це заздалегідь, виправити що не сподобався варіант після ремонту буде дуже непросто і досить затратно.В принципі, не варто боятися зайвої витрати енергії - світлодіоди споживають її настільки мало, що різниця буде абсолютно невідчутна, швидше варто орієнтуватися ось на що: чи не почнуть вони через якийсь час дратувати своїм постійним світлом, адже навіть маленька діодна лампочка дуже яскрава , згадайте хоча б новорічні гірлянди.Або не захочете ви зробити цей варіант святковим, призначеним, наприклад, для романтичного вечора - в цих випадках має сенс зробити для підсвічування окремий вимикач.Крім того, вимикач можна зробити не звичайним, а таким, які використовуються у вже згаданих ялинкових гірляндах - тоді ви зможете перемикати режими: постійний світло, переливається, миготливий ...

Возможно, вам понравится:

дизайн кухні, ідеї для дизайну
дизайн кухні, ідеї для дизайну

Дайджест газети "Известия" від 24 липня 2014 (частина II)

- АК & М
Planiruût У майбутньому я зв'язатися в Ломбард 17% oprošennyh роської, центральний Тих, хто провів polzovalsâ їх usługami - тільки 5%... За словами Михайла Андрєєва, меню включатиме прості страви європейської кухні, які підходять і для дітей, але будуть і оригінальні, дорожчі....

Похожие страницы: