Ідеї ​​Ремонту для Кухні

Дуже хочу поділитися з вами майже завершеним ремонтом нашій кухні.Крім меблів робили все самі, і це був наш перший опит.Размер кухні без ніші для холодильника 5, 9 м2.Невелика перепланування дозволила заховати холодильник в нішу і на мій погляд для крихітної кухні вийшло вельми просторо.

 
Дороблено ще звичайно не все. Ні підлогових плінтусів, духовки, стільців, екрану на батарею, світильника, штор і не дороблена підсвічування біля мийки.Тим не меннее загальна картина вже вимальовується.  
Дуже хотілося щоб кухня була світлою і освіжаючою, стильною і креативної, веселою і трохи безбашенної, але в теж час теплою і затишною і головне що підкреслює індивідуальність господарів.Тому тут як і в інших приміщеннях присутня тема подорожей, тема екології і природи. Дуже здорово що у нас з чоловіком збігаються смаки :) Так що розбіжностей не було ніяких абсолютно.Я весь час дивувалася як унас в магазині падав погляд незалежно один від одного на одні й ті ж речі :)  
Варильну вирішили взяти маленьку 45 см. 3-х комфорок нам цілком достатньо.Мені страшенно не подобаються газові плити зі страшними чавунними гратами.Так що ось цей варіант був єдиний який мене задовольнив за всіма параметрами.Чавунні хрестики виглядають на мій погляд більш елегантно. Користуюся менше тижня, поки в повному захваті :)  
Мийку дуже хотілося білу, але з штучного каменю мені абсолютно не подобається, хотілося кераміку.А таких мийок на ринку дуже мало і коштують вони від 20 000р. Але на допомогу прийшла ІКЕА зі своєю білою керамічною мийкою Думше і ціною всього 3500р, а в день покупки на неї ще була знижка в 1000р :)  
Мийкою я поки добольна, красива, містка, точніше ДУЖЕ містка, не складне в догляді.
Змішувач теж недорогий, менше 4000р. Але мені він шалено сподобався, особливо я в захваті як він виділяється на тлі салатовою плитки.
Салатовая стіна з чашками - це моя розпис по шпалерах під фарбування.
Спочатку пару місяців шукали потрібні шпалери, не знайшли, потім було вирішено замовити друк на шпалерах, але в підсумку мені прийшла ідея намалювати все самій.Усілякий hand-made надає на мій погляд теплоту і індивідуальність інтер'єру.
Малюнок поки ще не закінчений, тут з'являться швидше за все ще написи на кшталт Green Tea, Сoffee, Lime

Возможно, вам понравится:

дизайн кухні, ідеї для дизайну
дизайн кухні, ідеї для дизайну

Дайджест газети "Известия" від 24 липня 2014 (частина II) - АК & М
Planiruût У майбутньому я зв'язатися в Ломбард 17% oprošennyh роської, центральний Тих, хто провів polzovalsâ їх usługami - тільки 5%... За словами Михайла Андрєєва, меню включатиме прості страви європейської кухні, які підходять і для дітей, але будуть і оригінальні, дорожчі....

Похожие страницы: