Ідеї ​​Ремонту Кухні 9 Метрів

Здравствуйте. Хочу поділитися своїм досвідом - як з малогабаритної хрущовки зробити зручне і затишне житло.Почну з кухні - це найболючіше місце в таких будинках.  
Кухня у мене площею 6, 75 кв.м (3, 65 * 1, 85). Судіть самі, форма - витягнутий в два рази прямокутник, дуже незручно.Щоб зробити таку потвору максимально функціональної я використовувала прилеглі площі, а саме прохід з коридору і підвіконня.Вийшло 9 кв.м корисної площі.

 

Вікно з подвійною рамою замінили на пластикове, причому розмір і висота установки вікна була заздалегідь розрахована, з урахуванням висоти робочих столів.Порожнечу, попередньо заклали цеглою. У підсумку, тут поселилася стільниця стандартної глибини і довжиною більше двох метрів.Погодьтеся, два метри робочих поверхонь на кухні ще ні кому не заважали.

Возможно, вам понравится:

дизайн кухні, ідеї для дизайну
дизайн кухні, ідеї для дизайну

Дайджест газети "Известия" від 24 липня 2014 (частина II) - АК & М
Planiruût У майбутньому я зв'язатися в Ломбард 17% oprošennyh роської, центральний Тих, хто провів polzovalsâ їх usługami - тільки 5%... За словами Михайла Андрєєва, меню включатиме прості страви європейської кухні, які підходять і для дітей, але будуть і оригінальні, дорожчі....

Похожие страницы: