Ідеї ​​Ремонту Кухні Фото

Як оформити стіни на кухні, щоб перетворити інтер'єр? Для цього зовсім не обов'язково використовувати дорогі матеріали та аксесуари.Іноді достатньо кількох яскравих штрихів - і ваша кухня заграє новими фарбами.

Вибираємо матеріал

 

Шпалери. Часто шпалери - лише фон для меблів, підлоги і аксесуарів.Зробити їх головною прикрасою вашої кухні просто: використовуйте вставки з шпалер контрастного кольору.Якщо гарнітур монохромний, його вдало пожвавлять шпалери з яскравим графічним малюнком. Експериментуйте, і тоді дизайн стін на кухні перетвориться на захоплюючу гру.Найбільш поширений спосіб - акцентні стіна. Оклеиваем одну зі стін контрастними шпалерами, а інші стіни робимо максимально нейтральними.Акцентної роблять якусь функціональну зону: їдальню - на кухні або зону готування в кухні-вітальні.

 

Fotooboi. на невеликої кухні уширение використовувати панорамний краєвид фотографій fotooboev.Вид на річку, вулички старого міста та інші «картинки» візуально розширюють простір і вносять приємне пожвавлення в інтер'єр.Красиві і помітні фотозображення вимагають нейтрального фону, мінімуму меблів та аксесуарів.Фотошпалери теж прекрасно зонируют простір.

 

На фото:

 

Фотошпалери та дизайнерські панно на флізеліновій основі з об'ємним зображенням візуально розширюють простір.

 

Фотопанелі. З красивих шпалер для кухні при бажанні можна зробити незвичайний і стильний фартух над робочою зоною.Ось дві ідеї для кухні: наклейте відповідний за розміром шматок шпалер на стіну над робочою зоною і закріпіть поверх загартоване скло.Або замовте справжній фотофартук: його можна виготовити з ваших власних фотографій або вибрати варіанти фотопанелей від виробника.

 

Фото-фартухи: на задню поверхню загартованого скла наноситься малюнок керамічними чорнилом.

 

Kraska. Якщо pravilnuû поліпшити cvetovuû Gamma, він може створити не тільки Цікавий дизайн стін на кухні, і в даний час витвір мистецтва.Абсолютно біла кухня з білими стінами і білими приладами забезпечує кухні святковий вигляд, крім того, це візуально «розширює» приміщення.

 

Інший ефектний варіант - пофарбувати стіни в два кольори.А можна покрити фронтальні кухонні панелі фарбою різних кольорів - чим не поп-арт?!

 

Ефектне колірне рішення, побудоване на контрасті двох кольорів, вибраних для стін і фронтальних панелей кухонного гарнітура.

Возможно, вам понравится:

Ідеї ​​для кухні своїми руками
Ідеї ​​для кухні своїми руками

Кухонні чудеса: більше гаджетів для гурманів - Тому Що Це Я (Або де Боте)
Однак не завжди випити всю пляшку за один вечір буде хорошою ідеєю.Щоб .. Іноді якщо ти не йдеш на кухню, кухня приходить до тебе. .. На десерт нагадую про чудового матеріалі Галі Замислова, після якої напевно не на одній кухні вже затіяний ремонт!

Похожие страницы: