Ідеальний Ремонт Кухні Фото

Шпалери для темної кухні фото 5

Дерев'яна стеля на кухні  
Ремонт - відмінна можливість для дизайнерських експериментів.Ми в своїй кухні розміром 2, 4Х 3, 9 м створили атмосферу сільського затишку.
Матеріали: бруски 40x40 мм дошка євровагонка товщиною 1 см 3 фальшбалкі цвяхи 25 мм розпірні дюбелі 6x80 мм плінтуса шпаклівка «сосна» яхтний лак наждачка «нулевка».
Використовуючи рівень і від-бівочний шнур, завдали вгорі на стінах розмітку для обрешітки.За допомогою перфоратора і дюбелів зафіксували три бруска в торцях і по центру кімнати.Решта прикріпили між ними на рівній відстані один від одного.
Визначили необхідну довжину евровагонки, розділивши ширину кімнати навпіл.Потім за принципом ламінату - з'єднуючи дошки шпилька в паз - зібрали першу половину підвісної конструкції.Цвяхами прибили її до брусків. Таким же чином зібрали і закріпили другу половину.
Стик, що утворився посередині, сховали за фальшбалкі, яку прикріпили до брусків через евровагонку.Ще дві  
фальшбалкі розмістили в торцях. По периметру стелі прибили плінтуса.  
Капелюшки цвяхів видалили кусачками, а місця їх знаходження замазали спеціальною шпаклівкою під назвою «сосна» - за аналогією з матеріалом, з якого були зроблені дошки.
Для збереження первісного кольору свежестру-ганного дерева використовували яхтний лак.Якщо вирішите вдатися до більш дешевого варіанту, шпаклівку слід вибрати Натон темніше.
Після висихання першого шару лаку, затерли «нульовий» наждачкою деревні ворсинки і завдали другий.У результаті все стало виглядати ідеально - глянцевим і без шорсткостей.
До речі  
Такий «сільський стеля» гарний і тим,! що дозволяє маскувати будівельні витрати.Зокрема,; ми зашили євровагонами-! кой гофровану трубу від витяжки.
Рита Костіна, м. Могильов. Фото Ірини Савосіна  
Джерело статті: журнал Робимо Самі 13/2014  
# Стелю # кухня # ремонт

Возможно, вам понравится:

Ремонт кухня
Ремонт кухня

Похожие страницы: