Ідеальний Ремонт Кухні Тетяни Вєдєнєєвої

Ідеальний ремонт - квартира

Роль Вероніки у фільмі «Летять журавлі» зіграла Тетяна Самойлова.Сьогодні у Тетяни Євгенівни день народження і програма «Ідеальний ремонт» робить подарунок до ювілею для цієї чудової актриси.Отже, програма прийняла рішення відремонтувати коридор і кухню Т.Самойлової. Головною темою проекту стане кіно. Площа кухні 14 квадратних метрів.  


Стелі високі - 3 метри. У кухні дуже незвичайні форми - одна половина приміщення вузька, де стоїть розкладний диван, і це спальне місце потрібно буде зберегти для гостей.Довжина коридору 6 метрів, а ширина - 2 метри, приміщення не маленьке, але тут є 3 двері, в кінці коридору є навіть вихід на балкон.Нішу на кухні використовуємо для вбудованого холодильника. Підготувати стіни і стелі приступаємо до фіксування розетки з поліуретану.Стельовий карниз вішаємо на 15 см нижче стелі і фарбуємо в білий колір.

 

Крім того, KRAS стіни і стеля акрилової фарби "Ticiana", вона в водній основі і швидко сохне, poetomu провів майже депозит finišnuû Krasku и kvarcevym Наповнювач створює декоративним покриттям. За проектом дизайнера, головною темою цього ремонту стане «магія кіно», тому для вузької частини кухні вибираємо спеціальні кінематографічні шпалери, на яких зображені зірки 60-х років.Так як малюнок шпалер досить строкатий, то всю кухню ними обклеювати не будемо, решта простору кухні буде обклеєно шпалерами в смужку.На кухні і в коридорі буде модульне покриття «Таrкет».

 

Для фартуха вибираємо скляну мозаїку, яка дає дуже цікаве заломлення світла. Основний колір мозаїки - рожевий і червоний. У вузькій частині кухні ставимо новий розкладний диван з дерев'яними підлокітниками кольору вибіленого дуба.Фасади кухні бежеві глянцеві. Висота приміщення дозволила використовувати два ряди навісних шаф.Дверцята шаф без ручок, вони відкриваються при натисканні. Над робочою поверхнею встановлюємо підсвічування.Мийка зроблена з штучного каменю. На вікно вішаємо римську штору і щільну тканину з вибитим малюнком і фіолетовим оксамитовим кантом.

Возможно, вам понравится:

Ремонт кухня
Ремонт кухня

Похожие страницы: