Ідеальний Ремонт Кухня для Вєдєнєєвої

Кухня для Тетяни Вєдєнєєвої

Бездоганна кухня бездоганною естетки схожа на кладовищі з чорними могильними плитами, знеособлено, мертво і холодно

     

А мені результат не сподобався.Хороший підлогу, Стільниці. І все. Занадто багато скла для кухні. А плита? О, жах! Заквітчаний вид з вікна - це на дуже хорошого любителя.Просто дахи будинків за вікном, навіть стіна виглядають більш стильно і романтично, ніж графитти.Васильєва права тут. Та й з 13 кв.м складно зробити кухню-вітальню, це раз.А два, не розумію, як естетка Тетяна може стояти біля плити і САМА (?, О Боже) готувати їжу. Фу! Західні професійні дами, реально зайняті на службі, дорогу на кухню в своєму будинку не знають. А тут? Є час на походи по будівельних і меблевим виставкам.П'ять вистовок (ніяк, мета життя?), Щоб зрозуміти, що хочу це, хочу це.Важка спадщина скромного волгоградського дитинства зірки.

     
  • MILA, Росія, Mосква |
  •  

Подивилася передачу ІР у Тетяни Вєдєнєєвої.

Розчарована.

По-перше, до чого такі страшні погрози з боку Аллегрової? Ніхто, як я розумію, насильно не ремонтує жодну з квартир.

По-друге, навіщо так відверто мельтішіт Наталія Барб'є перед Тетяною Вєдєнєєвої?

Далі, якщо у Т.Вєдєнєєвої такі страхи через можливі помилки будівельників, які можуть виникнути без її контролю, чи не простіше було б звернутися в солідне дизайнерське бюро.Мені здається, що визначальним у всіх зверненнях наших зірок в програму ІР - це халява.

     
  • Ольга,, |
  •  

програма Zadumyvalas Sovs одного.Ми робимо ремонт в простих квартирах для простих людей. Як недовго все це протрималося. Зіркам, звичайно, потрібніше пропіарити золотий туалет або кухню від Армані.Із задоволенням дивилася передачі з прекрасними майстер-класами і дуже цінними порадами та рекомендаціями.

А тепер вихваляння і запевнення зірок у бездоганності смаку і стилю Вєдєнєєвої або загрози Аллегрової.Далі будемо дивитися закінчення ремонту у Барі Алібасова?

Розчарована, навіть не додивилася передачу.Де ж арт-бюро, фахівці та виконроби?

Мабуть, спритні зірки вирішили, що простим людям і так добре живеться, гірше не буде.А керівники програми - довести їм, що можуть відповідати їхнім смакам і пристрастям?

Шкода, навіть нудно стало дивитися передачу.Найкращі TOZE було з передачею суботнику.


Да, задачка була нелегкою для ІР!

Возможно, вам понравится:

Ремонт кухня
Ремонт кухня

Похожие страницы: