Ідеальний Ремонт Кухня Вєдєнєєвої

Ідеальний ремонт - квартира

Тетяна Вєдєнєєва мріє відремонтувати кухню, вона звернулася в "Ідеальний ремонт".Як догодити найелегантнішою провідною російського телебачення?, Так як вона любить все екстра класу.На кухні Вєдєнєєва Тетяна хоче, щоб усі існувало, але нічого не було видно, щоб і не класика і не зовсім сучасний стиль.
Починаючи ремонт їжі для Vedeneevoj Tatanya, тут цінується з натурального масиву дуба, kotoryj вона купила в 90 років Тай, то ця межа була mečtanij, без меблів служив Своє, длубатися ЕО ментів.

 

Площа нашої кухні 13 м.кв., висота стель 3, 97 м, останній ремонт був 21 рік тому, тоді Вєдєнєєва пішла з телебачення і довгий час жила у Франції.У ті роки вона мала можливість купувати дефіцитну плитку і меблі, які вона привезла з Італії.Тепер це все застаріло - за 21 рік з'явилося багато сучасних технологій і матеріалів і головне - все це можна тепер купити в Росії.

 

Грунтуємо стіни Бетоноконтактом, він забезпечить ідеальне зчеплення з новим покриттям.Починаємо вирівнювати стіни, фіксуємо металеві маяки, штукатуримо.

 

Дизайн кухні буде в стилі "Армані" в своїх основах елегантна простота, Нейтральні кольори, багато натуральних матеріалів, що не головним у його зал для життя ...

Возможно, вам понравится:

Ремонт кухня
Ремонт кухня

Похожие страницы: