Дитяча кімната. Як її організувати?Коли ваш малюк ще зовсім маленький, ви ще не знаєте, чим найбільше він буде цікавитися і який слід створити інтер'єр дитячої кімнати для розвитку його нахилів. Для малюка, в перші місяці його життя, найбільш важливим є відчуття безпеки і любов батьків, а не колір стін або візерунок на шпалерах. Так що інтер'єр дитячої кімнати не слід прикрашати, дитина має відчути вашу любов і тоді він буде щасливий.


Батькам варто купувати нейтральну меблі і всілякими декораціями її не перевантажувати. Меблі вибрати найкраще з натурального дерева забарвлену колишнім кольором. Така забарвлення дає повну свободу у виборі додаткових аксесуарів. Надалі меблі для буде адаптована до мінливих естетичним смакам зростаючої дитини.


При виборі кольору інтер'єру, слід виходити з того, що його відтінки повинні сприяти розслабленню і хорошому сну дитини. Така колористика стін дасть можливість і дорослим легше витримати безсонні ночі, коли малюк плаче. Швидше за все, це будуть приглушені кольори в поєднанні з тонкими візерунками шпалер, які порушують монотонність інтер'єру. Ніжні візерунки, такі як горошок, смужки, кубики добре себе зарекомендували.

Похожие страницы: