Матеріали для гідроізоляції будівельних конструкцій

Сьогодні без гідроізоляційних матеріалів складно обійтися під час будівництва будинку або ремонту квартири в Києві. Вони використовуються для захисту від вологи підлог у ванних кімнатах, балконах, терасах, басейнах. Але найбільш важливу роль гідроізоляція грає в пристрої покрівлі. Ще якихось небудь 30 років тому основним матеріалом для гідроізоляції був руберойд, який пізніше змінив гідростеклоізол.

У кожного поважаючого себе чоловіка повинен бути якісний фірмовий перфоратор. Купити недорогий перфоратор по самій вигідною ціною на сьогоднішній день Ви можете у нас. Не витрачайте свої час та гроші задарма.

Створений на основі бітумних матеріалів гідростеклоізол наплавляється на дахові конструкції, створюючи міцне і водонепроникне покриття. Сьогодні розвиток технологій призвів до вдосконалення бітумно-полімерних матеріалів, які в якості основи використовуються з склохолстом, стеклотканью, поліестером. Незважаючи на своє вдосконалення бітумні матеріали по колишньому мають ряд недоліків - недостатня стійкість при нагріванні, неприємний запах, низька екологічність. Все це робить неприйнятним використання бітумних матеріалів для влаштування покрівлі в приватних будинках і котеджах. Для цього сьогодні служить інший гідроізоляційний матеріал - різні мембрани. Мембрана являє собою синтетичний матеріал, що зовні нагадує брезент.

Похожие страницы: