Незаперечні переваги гіпсокартонної стелі


Хто хоче змінити імідж власного будинку, створюючи динамічні і цікаві інтер'єри, слід звернути свій погляд на гіпсокартон, за допомогою якого можна створити легкі і міцні конструкції з оздоблення стін, установці перегородок та монтажу підвісних стель з гіпсокартону. Незаперечні переваги гіпсокартонної стелі - швидкий його монтаж з набагато меншим безладом, ніж при виконанні класичної штукатурки з використанням мокрих процесів.

Гіпсокартонні стелі застосовуються для різних приміщень. Так для приміщень в будинку або квартирі, де скупчується велика кількість вологи, краще виконати монтаж вологостійких панелей зеленого (салатового) кольору.
Для ефективної звукоізоляції стель використовують звукоізоляційні матеріали, а жорсткі несучі конструкції доповнюють прокладками з звукоизолирующих матеріалів.
З елементів каркасу відносно легко зробити підвісну стелю, в який можна сховати проводку, встановити кондиціонер та вентиляційне обладнання. Також в ці конструкції може бути встановлена тепло і звукоізоляція.


Крім того, стелі з гіпсокартону можуть легко приховувати нерівності старої стелі, а також стати прекрасним декоративним елементом будинку або квартири. На нежитловому горищі, який відносяться до найбільш пожежонебезпечною частини будинку, має сенс вибрати пожаростойкий гіпсокартон для стелі та стін (типу С), який більш стійкий до дії відкритого вогню. У структуру пожежостійкість гіпсокартону входять спеціальні волокна, що забезпечує більш міцну основу гіпсокартонної панелі і не менше 30 хвилин вогнестійкості (клас захисту F30).
Підвісна стеля не повинен бути несучим елементом для важкої люстри, всередині його повинен монтуватися силовий елемент (кронштейн) для кріплення люстри. Кріпиться кронштейн безпосередньо до основи перекриття.

Похожие страницы: