Оздоблення за допомогою фарбування

Оздоблення дерев'яного будинку, виконана за допомогою фарбування (використовуєте ви прозорий лак, фарбу або тонування - це залежить тільки від вашої дизайнерської задумки), найчастіше використовується в дерев'яних будинках з клеєного бруса, в будинках з оциліндрованих колод, в будинках з колоди ручної рубки, в будинках з цілісного профільованого бруса


Але далеко не все так просто при використанні фарб і лаків як основного способу обробки.
Велика частина дерев'яних будинків до фарбування повинна висохнути, повинна зменшитися вологість деревини, будинок повинен дати усадку (це два - три роки).
З перерахованих будинків тільки будинки, побудовані з клеєного бруса, можна обробляти і фарбувати практично відразу після монтажних робіт.

Але не це викликає головні складності.
При обробці будинку за допомогою фарбування (покриття лаками) виникають певні суперечності. Справа в тому, що стіни дерев'яного будинку повинні накопичувати вологу, що знаходиться в приміщеннях будинку і віддавати її назовні.
Всі пам'ятають фразу продавців дерев'яних будинків, що стала вже рекламним слоганом «наш будинок дихає». Часто це правда, і багато людей, які купили дерев'яний будинок, сподіваються на те, що в ньому буде здоровий мікроклімат.

А переважна більшість фарб і лаків при висиханні створюють міцну плівку, яка ні пар, ні повітря не пропускає. Виходить, що, з одного боку, чим менше в конструкціях будинку різних просочень і фарб, тим краще його екологія (і це ми ще не говорили про вміст шкідливих речовин в самих складах).
З іншого боку, мало кому сподобаються сірі стіни всередині і зовні будинку.
Ось тут і виникає складність вибору складів, технологій нанесення і т.д.
Важливу роль відіграє збереження і довговічність дерева всередині будинку і зовні.

Похожие страницы: