Пора вибрати теплову завісу


Теплова завіса Зовсім скоро настануть холоди: дощ, пронизливий вітер, іноді зі снігом постукають в двері і вікна нашого житла. В осінньо - зимовий період в наших будинках включається центральне опалення, яке повинно забезпечити комфортну температуру в приміщенні. Але що робити, якщо подається тепла недостатньо, ось тут-то і допоможуть теплові завіси та гармати, за допомогою яких можна швидко домогтися потрібної температури в приміщенні, і потім підтримувати її як завгодно довго. І теплова завіса, і теплова гармата працюють на одному і тому ж простому принципі: нагріте повітря видувається за допомогою вентилятора, і стає перешкодою, для проникаючих з вулиці вітру і холоду, або видувається повітря поширюється по всьому приміщенню.


Трохи термінології: теплові завіси це потужні стаціонарні, іноді мобільні тепловентилятори, закріплені, як правило, біля входу або біля віконних прорізів. Вони сприяють створенню на кордоні двох різно температурних зон невидимої повітряної стіни і дозволяють сформувати спрямований невидимий очима повітряний фронт, своєрідний захист на кордоні двох зон з різною температурою зон. В результаті з'являється можливість зберегти комфортну температуру в приміщеннях з часто відкриваються дверима таких, як балкон, передпокій, веранда.
За зовнішнім виглядом ці прилади схожі на кондиціонери, тобто являють собою витягнуті прямокутні ящички, що мають щілинне отвір сопло. Залежно від того, де встановлений прилад і від напрямку подається нагрітого повітря, теплові завіси бувають горизонтальні і вертикальні.
горизонтальна завесавертікальная завіса
Горизонтальні тепло завіси монтуються над прорізом, а вертикальні збоку від нього.
Є прилади з нагрівальним елементом, які дають можливість додатково обігріти приміщення і захистити його від проникнення холодного повітря, і апарати без нагрівального елементу, вони служать виключно для підтримки вже наявної в приміщенні температури.

Похожие страницы: