Складання каркасного будинку ламинат

Одночасно з підкосами в каркас коробки будинку вставляються додаткові опори з капіталки і / або дошки. Місце установки всіх додаткових опор має розраховуватись з урахуванням ширини листового будівельного матеріалу, яким планується обшивати каркас будинку зовні, а також місця розташування дверних і віконних прорізів (фото 11). Щодо листа стійки повинні стояти по краях і приблизно посередині для додання жорсткості всьому каркасу і кожної секції окремо.


План будівництва будинку передбачає наявність теплої і холодної веранди в загальному каркасі будинку (фото 12), але з різним видом фундаменту. Такий варіант може дати деяку економію на пристрої стрічкового фундаменту. Під теплу веранду був встановленому стовпчастий фундамент, а холодний прибудовах буде змонтований на висунутих лагах.

Верхня обв'язка з дощок теж дозволяє заощадити на матеріалі при збереженні міцності каркаса будинку. Дошки слід накладати так, щоб лінії їх з'єднання в рядах не збігалися. В цьому випадку шипових з'єднань робити не доведеться - дошки верхнього ряду накладаються в кутах і по периметру обв'язки з накладенням (нахлестом) на дошки попередніх рядів (фото 13).

Тепер  міцність каркасу будинку дозволяє проводити будь-які роботи і в будь-якому порядку, наприклад, зробити зовнішню обшивку листовим матеріалом або продовжити збірку конструкції до установки даху (фото 14).

Такі можливості складання каркасного будинку дозволяють не простоювати через відсутність будь-якого будівельного матеріалу або мінімізувати вплив погоди на зручність роботи. Наприклад, при дощовій погоді можна спочатку поставити дах з покрівлею, потім продовжити обшивку каркаса і внутрішні роботи.

Стельові балки в кожному приміщенні укладаються паралельно лагам статі. Відстань між балками повинне бути меншим, так як лаги укладаються з розрахунку можливості установки додаткових опор, а балки зміцнити додатково можливості не випаде.

На лінії обв'язки внутрішніх несучих стін балки (фото 15) кріпляться дерев'яними нагелями до бруса обв'язки, розташованому нижче, або між собою (малюнок 4) в шипове з'єднання по типу статевих лаг.

Стеля можна виконати підшивання безпосередньо до балок перекриття (фото 16) або складальним з щитів накату. Щити накату можуть збиратися з урахуванням зручності в конкретній ситуації - безпосередньо на місці їх установки або на землі (фото 17).

На наступній сторінці Ви можете ознайомитися з описом монтажу зовнішньої і внутрішньої обшивки каркаса будинку і з процесом заповнення порожнин стін
пінопластом.

З різними варіантами установки двосхилим даху можна ознайомитися по виділеній посиланням.

Якщо в описі пропущений пункт процесу будівництва каркасного будинку, який Вас цікавить, то Ви можете повідомити про це через зворотний зв'язок. На адресу пошти буде надіслано відповідь на запит, а в тексті сторінки буде вставлено доповнення. Допомагаючи собі, Ви допоможете іншим.

Удачі, успіхів і з майбутнім новосіллям!

Джерело: http://www.porada.od.ua/?grupa=18&pages=27

Похожие страницы: