Складання каркасного будинку ламинат

Одночасно з підкосами в каркас коробки будинку вставляються додаткові опори з капіталки і / або дошки. Місце установки всіх додаткових опор має розраховуватись з урахуванням ширини листового будівельного матеріалу, яким планується обшивати каркас будинку зовні, а також місця розташування дверних і віконних прорізів (фото 11). Щодо листа стійки повинні стояти по краях і приблизно посередині для додання жорсткості всьому каркасу і кожної секції окремо.

Для того, чтобы Ваш пол стал теплым необходимо постелить ламинат ламинат купив Одесса, который Вы получите не только оригинальное дизайнерское решение, но сэкономите массу денежных средств.


План будівництва будинку передбачає наявність теплої і холодної веранди в загальному каркасі будинку (фото 12), але з різним видом фундаменту. Такий варіант може дати деяку економію на пристрої стрічкового фундаменту. Під теплу веранду був встановленому стовпчастий фундамент, а холодний прибудовах буде змонтований на висунутих лагах.

Верхня обв'язка з дощок теж дозволяє заощадити на матеріалі при збереженні міцності каркаса будинку. Дошки слід накладати так, щоб лінії їх з'єднання в рядах не збігалися. В цьому випадку шипових з'єднань робити не доведеться - дошки верхнього ряду накладаються в кутах і по периметру обв'язки з накладенням (нахлестом) на дошки попередніх рядів (фото 13).

Тепер  міцність каркасу будинку дозволяє проводити будь-які роботи і в будь-якому порядку, наприклад, зробити зовнішню обшивку листовим матеріалом або продовжити збірку конструкції до установки даху (фото 14).

Такі можливості складання каркасного будинку дозволяють не простоювати через відсутність будь-якого будівельного матеріалу або мінімізувати вплив погоди на зручність роботи. Наприклад, при дощовій погоді можна спочатку поставити дах з покрівлею, потім продовжити обшивку каркаса і внутрішні роботи.

Стельові балки в кожному приміщенні укладаються паралельно лагам статі. Відстань між балками повинне бути меншим, так як лаги укладаються з розрахунку можливості установки додаткових опор, а балки зміцнити додатково можливості не випаде.

На лінії обв'язки внутрішніх несучих стін балки (фото 15) кріпляться дерев'яними нагелями до бруса обв'язки, розташованому нижче, або між собою (малюнок 4) в шипове з'єднання по типу статевих лаг.

Стеля можна виконати підшивання безпосередньо до балок перекриття (фото 16) або складальним з щитів накату. Щити накату можуть збиратися з урахуванням зручності в конкретній ситуації - безпосередньо на місці їх установки або на землі (фото 17).

На наступній сторінці Ви можете ознайомитися з описом монтажу зовнішньої і внутрішньої обшивки каркаса будинку і з процесом заповнення порожнин стін
пінопластом.

З різними варіантами установки двосхилим даху можна ознайомитися по виділеній посиланням.

Якщо в описі пропущений пункт процесу будівництва каркасного будинку, який Вас цікавить, то Ви можете повідомити про це через зворотний зв'язок. На адресу пошти буде надіслано відповідь на запит, а в тексті сторінки буде вставлено доповнення. Допомагаючи собі, Ви допоможете іншим.

Удачі, успіхів і з майбутнім новосіллям!

Джерело: http://www.porada.od.ua/?grupa=18&pages=27

Похожие страницы: