Ваш будинок - ваша фортеця: несуча стіна


Ваш будинок - ваша фортеця і все завдяки стінам. Саме вони захищають приміщення від вулиці і відокремлюють один простір від іншого. Стіни поділяють на два типи: несучі та не несуть. Найчастіше несучі стіни можна зустріти в будинках з панельної конструкцією, якщо ж вибудуєте будинок по каркасно-балкової системі, то стіни будуть ненесуть.

Сьогодні все частіше можна зустріти монолітні стіни, де несучим є саме каркас. Він являє собою рамки де є крайні вертикальні бруси і горизонтальні обв'язки, з'єднані один з одним під кутом в 90градусів. Також, рамки можуть бути зібрані із внутрішніми брусами, які можуть розташовуватися як горизонтально, так і вертикально. Каркас разом з внутрішніми брусами робить споруду більш міцною стійкою.

Крім ого, дана конструкція дозволяє злегкістю оформляти дверні та віконні прорізи. Є два варіанти збірки каркасних стін: вам доставляють вже змонтовану стіну, або ж збирають її безпосередньо на місці. Якщо стіна несуча, то важливо, щоб вона мала додаткові косі розпірки. Крім того, всі отвори вне сучих стінах зобов'язані бути разом з перемичками, вони дозволяють розподіляти навантаження. Перемички кріпляться один до одного за допомогою цвяхів, які забиваються в два ряди. Відстань між парами цвяхів неповинно бути менше ніж 450мм. Дошки перемички з'єднуються задопомогою спеціальної прокладки з фанери або дощок.

Похожие страницы: