ЯК ПРАВИЛЬНО ОФОРМИТИ МОЗАЇКОЮ ВАННУ КІМНАТУ

Щоб створити оригінальний дизайн ванної кімнати, будівельники все частіше стали використовувати мозаїку. Головним її перевагою є вологостійкість. Завдяки скляній структурі матеріалу, душові кабіни, широкі ванни і басейни будуть надійно захищені від небажаного пара і води.

Узнать все про ремонт душевых кабинок вы можете на сайте от специалистов.

У разі частого контакту поверхонь ванної кімнати з водою застосування мозаїки просто незамінне. Стійкість до статичної дії води і міцність матеріалу - надійний захист ванній від поступового пошкодження. Ще одна перевага полягає в виразності мозаїки. При нанесенні різних побутових рідин вона не знебарвлюється, а при дії ультрафіолету - не вигоряє.

Для правильної обробки мозаїчним полотном, слід ретельно підібрати професійний клей і наповнювач для швів. Купуючи мозаїку, запитаєте у консультанта, який клейовий розчин краще підійде. У мозаїки, призначеної для ванн, відсутні з внутрішньої сторони додаткові пори, тому міцне зчеплення матеріалу з поверхнею стіни припускає використання клею з підвищеною адгезією.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ ПІД ОФОРМЛЕННЯ МОЗАЇКОЮ

Для ремонту у ванній кімнаті, в залежності від характеристик покриття, насамперед слід підібрати відповідний клей. Необхідна кількість клейової суміші буде залежати від якості самої поверхні. Тому в процесі виконання стяжки уникайте нерівностей.

Краща основа для обробки ванної мозаїкою - це суміш з бетону або цементу. Поверхня з таких матеріалів більш надійна і зручна для подальшого приклеювання скляного покриття.

Стяжка на стінах і на підлозі повинна остаточно висохнути. Тому між процесом підготовки стін і етапом укладання мозаїки має пройти не менше 10 днів. Непогано буде додатково нанести на поверхню білу шпаклівку, щоб колір мозаїки потім не придбав сірий відтінок через фону.

ВАННА КІМНАТА МОЗАЇКА

Після остаточної підготовки ванної кімнати для обробки мозаїкою, поверхні слід поступово промащувати клеєм, товщина яких не більше 10 мм. Технологія монтажу передбачає використання таких інструментів: зубчастий шпатель або гребінка для рівномірного розподілу клейової суміші на стяжку; професійні металеві щипці, щоб розколювати мозаїчний чіп на деталі; спеціальний ніж для рівного розрізання музичного полотна.

Для укладання мозаїки вам знадобляться рулетка, рівень, розмічальний шнур і олівець. Шов між цілісною матрицею мозаїки не повинен відрізнятися від стиків її маленьких шматочків. У цьому допоможе затирка. При її виборі потрібно правильно розрахувати співвідношення між простором частинок мозаїки і шириною, зазначеної на упаковці. Готова суміш наноситься гумової теркою і тільки після повного висихання клею. Для ванної кімнати, як правило, використовують цементну затірку, щоб шви перешкоджали надходженню вологи на поверхню. Застосування епоксидної затирання відмінно захистить стики від хімічних впливів.

Якщо у ванній погана система вентиляції, то це великий ризик виникнення грибка і цвілі, і неважливо, наскільки добре виконана робота з укладання мозаїки. Такий матеріал відштовхує утворився конденсат, направляючи вологу безпосередньо на шви. Щоб уникнути проникнення води і наростання грибка в цих місцях, необхідно періодично обробляти їх фуніціднимі сумішами. Ці знезаражувальні засоби на час втирають в отвори між мозаїкою, після чого легко стирають серветкою.

Ремонт ванної кімнати відбувається нечасто, і підійти до цього питання потрібно з високою відповідальністю. При належному догляді мозаїка у ванній буде радувати око довгі роки.

Похожие страницы: