Будівництво каркасного будинку.

У 21 столітті будівельна індустрія настільки швидко розвивається, що встежити за її новинками дуже складно, а бути впевненим у надійності нових будівельних матеріалів практично неможливо. Але прагнути пізнати нове - добра ознака майбутнього успіху. Саме тому я розміщую статті з будівництва приватних будинків за різними технологіями і з різного матеріалу, щоб у майбутніх забудовників була можливість вибору.


У статтях по будівництву я обов'язково вказую на ті позитивні або негативні характеристики будівельних матеріалів, які перевірив особисто. Вибір типу конструкції будинку і види використовуваних матеріалів будуть залежати від Ваших знань, інтуїції, смаків, вимог і можливості.


Ця стаття присвячена будівництву каркасного будинку, який кожен з Вас може побудувати своїми руками. Каркасний будинок став дуже популярний серед приватних забудовників останнім часом за його уявну простоту і швидкість зведення в будь-який час року, відносно невелику вартість і можливість швидкого заселення в готовий будинок.

Але це не зовсім так. Наприклад, будинок з бруса бригадою з трьох чоловік можна поставити за 2 тижні при меншому вкладенні праці і порівнянній вартості. Тому, при виборі типу будинку намагайтеся спочатку зробити попередній розрахунок вартості стін будинку різної конструкції.

З описом будівництва каркасного будинку за іншою технологією збірки можете ознайомитися по виділеній посиланням і вибрати кращі елементи з двох або декількох варіантів для будівництва свого каркасного або брусового будинку.

Похожие страницы: