Дешево Зробити Ремонт Кухні

Размещение мебели в маленькой кухнеЧас від часу ремонт квартири потребує оновлення.Тим більше, якщо мова йде про такий функціональному та активно експлуатується місці будинку, як кухня.Але тут потрібно визначитися з пріоритетами.

 

Варіанти ремонту на кухні

 

Косметичний ремонт кухні недорого обійдеться, якщо вирішено просто освіжити поверхні: пофарбувати стіни і стеля, підвіконня та двері.

 

Коли інтер'єр кухні обносився: стать і робочі поверхні забруднилися, особливо в кутах, стільниця підгнили, стіни забруднилися, значить потрібно оновити все, що вийшло з ладу (втратило первинну якість).

 

Якщо кухня потребує глобального оновленні: заміні чавунних труб на пластикові, перенесення комунікацій і електропроводки в більш зручні місця, значить ремонт належить капітальний і його потрібно правильно спланувати.Але це не означає, що неможливо зробити ремонт на кухні недорого.Бо, власне, пластикові (або металопластикові) труби, як і електрокабель, не відносяться до дорогим матеріалами, а провести їх по кухні можна і малобюджетним способом.Що це означає? Що ховати комунікації можна не тільки в стіни, але і під їх обшивку: гіпсокартон або панелі, пластикові, дерев'яні та зроблені з МДФ або інших матеріалів.Тому на стадії планування потрібно вирішити, який спосіб виявиться найбільш прийнятним.

 

Вибір способу ремонту для стін, стелі, підлоги

 

Наприклад, якщо стіни і стеля відносно рівні, можна витратитися на штроблення стін (пророблення в них борозенок за допомогою перфоратора) для подальшої прокладки в них труб і проводів.Потім відбудеться забивання штроб цементно-піщаним розчином, оштукатурювання фінішної штукатуркою та фарбування або обробка поверхонь фактурною або текстурної штукатуркою.Фарба - найекономічніший спосіб обробки стін і стелі. Сьогодні в асортименті представлено багато видів влагоустойчивой фарби, яку можна мити і чистити і яка здатна прослужити в умовах підвищеної експлуатації 10-15 років.Фактурна штукатурка обійдеться дорожче, але додасть кухні оригінальний і неповторний колорит.

 

Якщо ж стіни нерівні або стоять під кутом (який іноді може досягати 10 °), на їх вирівнювання піде дуже багато матеріалу, а тому простіше і вигідніше, в цьому випадку, вдатися до обробки поверхонь панелями по латах, виставленої по нівеліру або за допомогою рівня.Залежно від кривизни стін, решетування може бути зроблена з дерев'яних рейок, підігнаних по ширині так, щоб була досягнута прямовисність стіни і горизонтальність стелі або з алюмінієвих направляючих, віддалених від основної стіни на кілька сантиметрів (плюс ширина самих профілів).

Мобільна середу № 10.

Похожие страницы: