Фарбування старого ганку своїми руками теплоизоляция


Як правило, фарбування ганок з дощатими сходинками виробляється атмосферостійкою фарбою різного кольору. Найчастіше для фарбування ганку використовується фарба для підлоги коричневого кольору різних відтінків. Рідше дощаті деталі ганку покриваються лаком або оліфою. Якщо ганок розташоване з парадного входу, то його сходинки і майданчик піддаються серйозним стирає навантажень по одному-двом визначеними маршрутами і вже через рік-два потрібна додаткова підфарбування затертих місць.
Природно, що ганок фарбується повністю, оскільки стара фарба вигорає під впливом сонячних променів і підібрати колір для підфарбовування окремих затертих ділянок на сходинках і майданчику ганку досить складно або практично неможливо.


Сходинках, обробленим лаком або оліфою, надати початковий вигляд взагалі не представляється можливим без заміни або стругання старих дощок з розбиранням робочої частини ганку (фото 1).
В обох випадках оновлення виду ганку вимагає необправданно завищених фінансових і трудових витрат. При однотонної фарбуванні ганку ми стикаємося ще й з неприємним властивістю фарби - при накладенні фарби більше трьох шарів відбувається її розтріскування і відлущування від поверхні. Тому, навіть свіжо пофарбовані деталі старого ганку не можуть приховати його вік і непривабливий вигляд фарбується.
Але є можливість всі ці недоліки не тільки виключити, але і значно заощадити час і гроші в майбутньому. Для цього потрібно замість звичайної однотонної фарбування ганку нанести на поверхню абстрактну текстуру. Тобто, фарбування основних деталей ганку, які беруть на себе серйозну стираючих навантажень робити не одним кольором, а декількома (фото 2). У даному прикладі використана статева коричнева фарба і емаль біла ПФ-115. Ступінь светлоти текстури залежить від пропорцій фарб.

Похожие страницы: