Каркасний будинок

При ширині приміщення більше трьох метрів лаги будь-якого перетину прогинаються не тільки під навантаженням, але і під власною вагою. Повністю виключити прогин стелі можна використанням двох згуртованих дощок з перетином 50х150 міліметрів замість капиталки перетином 100х150 міліметрів.
Тепер можна приступити до обшивки стін каркасного будинку дюймової обрізний дошкою. Кожна стіна умовно ділиться на дві рівні половини, в яких дошки прибиваються під протилежним нахилом (фото 25).


Для економії витрат часу на обшивку стін каркаса дошки прибиваються сплошнми килимом без урахування прорізів дверей і вікон. Потім, на краях стін і в необхідних прольотах дошки відпилюються бензинової або електричної пилкою (фото 26). В результаті вийде приблизно такий вигляд прорізу вікна (фото 27) в каркасному будинку після обшивки листовим матеріалом зсередини.
Нахил дощок на суміжних стінах каркасного будинку повинен вийти зустрічний (фото 28). Кут нахилу дощок повинен бути рівний приблизно 45 градусів. Дюймові дошки, прибиті на суміжній стіні до кутового брусу, притискаються дошкою товщиною 40-50 міліметрів, що перешкоджає викривленню дощок і появі продуваються щілин.
Щілина між притискною дошкою і кутовим брусом згодом заповнюється монтажною піною (перед кріпленням листового матеріалу із зовнішнього боку каркаса будинку).
У результаті повинна вийти приблизно така картина, як на фото 29. Порожнини стіни не загромождают підкосами і перегородками, що дозволяє якісно і швидко заповнювати їх будь-яким видом утеплювача.
Далі виконується обшивка листовим будівельним матеріалом (у нашому випадку це ОСП - орієнтовано-стружкова плита) спочатку зовні каркаса, потім всередині і вийде приблизно такий вигляд, як на фото 30.
Усе. Наданих на цій сторінці відомостей буде достатньо, щоб своїми руками можна було побудувати каркасний будинок за даною технологією. Обшивка будинку листовим матеріалом, підшивка стель, настил підлоги, монтаж опалення та встановлення даху теж мають деякі відмінності від звичайних каркасних і брусових будинків. Прочитати про це можна на наступній сторінці.
Всім бажаю удачі і правильних рішень!

Похожие страницы: