Опалення будинку зрідженим газом.В останні роки набирає популярність опалення сільських будинків зрідженим газом. Адже не завжди в будинок може вести відгалуження від магістральної труби. Потрібно ще додатково встановлювати знижувальну підстанцію, отримувати всі необхідні дозволи від газових служб і витрачати серйозні гроші на відведення труби для будинку. Але всіх цих проблем можна уникнути, якщо почати обігрівати будинок зрідженим газом.

Профессиональная разработка сайтов киев по самым доступным ценам на сегодняшний день.


Для цього буде потрібно спочатку встановити паливний балон в городі. Ємність балона зазвичай становить 4-6 куб / м, що вважається цілком достатньою кількістю палива для будинку невеликий (до 100 кв / м) площі. Якщо ж зима видасться особливо холодної, то доведеться зробити дозаправку.
Паливо можна використовувати саме різне. Найчастіше вибирається суміш з пропан-бутану, яка відмінна як підвищеною калорійністю, так і відносно низькою ціною. Більш того, даний вид суміші не має тенденції замерзати при негативних температурах. Навіть якщо на вулиці буде спостерігатися мінус 40 градусів Цельсія, то випаровування газу в паливному балоні все одно буде стабільно спостерігатися.
Якщо вищевказаної паливної суміші раптом не виявиться в регіоні, то для опалення будинку цілком підійде газ у вигляді бутану, який має точку замерзання мінус 138 градусів Цельсія. Нехай цей газ і має знижену калорійність (він горить жовтим кольором), але відрізняється незвичайною дешевизною, що дозволяє окупитися всьому дорогому газового обладнання буквально за кілька зимових сезонів.
Газ бутан може горіти і синім полум'ям. Для цього встановлюється в газовий котел вентилятора пальник, яка дозволяє як збільшувати підкачування повітря, так і знижувати витрата палива. Єдиний мінус - газове обладнання стає енергозалежною. Але в плюсі - висока економічність обладнання при будь-яких температурах. Доведеться також встановити спеціальну газовий пальник, яка дозволяє зрідженому газу повністю згоряти. Інакше, без нагнетательного вентилятора, газ банально почне коптити!
У вищевказане газове обладнання входить понижуючий редуктор, перепускний клапан (він потрібен для стравлювання конденсату), захист від блукаючого струму. Як все буде зібрано воєдино, то підводний труба проводиться в будинок, в якому вона підключається як до газового котла, так і плиті. З причини того, що зріджений газ коштує дешевше природного, як мінімум, на 20-30 відсотків, все вищевказане обладнання, при регулярній експлуатації, має властивість швидко окупатися.

Похожие страницы: