Опалення будинку зрідженим газом.В останні роки набирає популярність опалення сільських будинків зрідженим газом. Адже не завжди в будинок може вести відгалуження від магістральної труби. Потрібно ще додатково встановлювати знижувальну підстанцію, отримувати всі необхідні дозволи від газових служб і витрачати серйозні гроші на відведення труби для будинку. Але всіх цих проблем можна уникнути, якщо почати обігрівати будинок зрідженим газом.


Для цього буде потрібно спочатку встановити паливний балон в городі. Ємність балона зазвичай становить 4-6 куб / м, що вважається цілком достатньою кількістю палива для будинку невеликий (до 100 кв / м) площі. Якщо ж зима видасться особливо холодної, то доведеться зробити дозаправку.
Паливо можна використовувати саме різне. Найчастіше вибирається суміш з пропан-бутану, яка відмінна як підвищеною калорійністю, так і відносно низькою ціною. Більш того, даний вид суміші не має тенденції замерзати при негативних температурах. Навіть якщо на вулиці буде спостерігатися мінус 40 градусів Цельсія, то випаровування газу в паливному балоні все одно буде стабільно спостерігатися.
Якщо вищевказаної паливної суміші раптом не виявиться в регіоні, то для опалення будинку цілком підійде газ у вигляді бутану, який має точку замерзання мінус 138 градусів Цельсія. Нехай цей газ і має знижену калорійність (він горить жовтим кольором), але відрізняється незвичайною дешевизною, що дозволяє окупитися всьому дорогому газового обладнання буквально за кілька зимових сезонів.
Газ бутан може горіти і синім полум'ям. Для цього встановлюється в газовий котел вентилятора пальник, яка дозволяє як збільшувати підкачування повітря, так і знижувати витрата палива. Єдиний мінус - газове обладнання стає енергозалежною. Але в плюсі - висока економічність обладнання при будь-яких температурах. Доведеться також встановити спеціальну газовий пальник, яка дозволяє зрідженому газу повністю згоряти. Інакше, без нагнетательного вентилятора, газ банально почне коптити!
У вищевказане газове обладнання входить понижуючий редуктор, перепускний клапан (він потрібен для стравлювання конденсату), захист від блукаючого струму. Як все буде зібрано воєдино, то підводний труба проводиться в будинок, в якому вона підключається як до газового котла, так і плиті. З причини того, що зріджений газ коштує дешевше природного, як мінімум, на 20-30 відсотків, все вищевказане обладнання, при регулярній експлуатації, має властивість швидко окупатися.

Похожие страницы: