Особливості перепланування в старовинній квартирі

Перепланування квартири Власників квартир в старовинній будівлі можна назвати справжніми щасливчиками, адже у них є можливість здійснити її оформлення, відповідно до стилю самої будівлі. Однак необхідно попередньо організувати перепланування, при якій можна зіткнутися з низкою труднощів.
На старовинні будинки завжди спрямовані погляди людей, які ходять. 

Таке відчуття, що вони зійшли зі сторінок книг, таким захоплюючим дією володіє їх зовнішній вигляд. А, що стосується атмосфери в цьому виді, то вона просто незабутня. Тут витає дух старовини, і, часом, відчувається якась незручність у людей, які знаходяться в джинсах. І, якщо у кого-то високі стелі з ліпниною викликають роздратування, то для інших проживання в такому будинку дорогого коштує.
Разом з тим, купивши довгоочікувану нерухомість, господарі, в буквальному сенсі, хапаються за голову, відчуваючи масштаб майбутніх робіт. Чи не провівши якісний ремонт і пpereplanirovka-kvartiri-3ерепланіровку, складно жити в такій квартирі. Але і при здійсненні перепланування необхідно знати про основні її особливості, без урахування яких просто неможливо обійтися.
Перша особливість пов'язана з незвичайним розташуванням несучих стін. Раніше будівництво будинків здійснювалося зовсім іншим чином, ніж в даний час, тому розгляд без поверхового плану може виявитися занадто важким. Звичайно, перепланування не передбачає знесення несучих стін, так як в таких будинках така дія може спричинити за собою найнесподіваніші наслідки.
Виникнення ще однієї проблеми в процесі узгодження перепланування старої будівлі може бути пов'язано з фасадом. Як правило, таким будинкам присвоєно статус пам'яток архітектури, а з пластиковими вікнами і кондиціонерами їх зовнішній вигляд буде вельми дивним.
Що стосується кондиціонерів, то узгодження такого перепланування складно здійснити. Разом з тим, вирішення питання з кондиціонером можливо, при розташуванні його із зворотного боку будівлі. А, що стосується вікон, то зараз налагоджений випуск склопакетів під старовину, які дуже добре виглядають в таких будинках, і виникнення складнощів узгодження перепланування зведеться до мінімуму.

Похожие страницы: