Паркан высотные работы

Якщо паркан ще на початковому етапі планування розглядався як невід'ємна частина всієї ділянки, поряд з різними будівлями та озелененням, то економія на встановлення огорожі може бути істотною. Адже різні ділянки всього периметра огорожі можуть бути виготовлені з різних материаллов і з різним оформленням. З урахуванням цих цілей і вибарается матеріал для огорожі на різних відрізках периметровой лінії.

Наприклад, з боку передбачуваного надходження паводкових вод з прилеглої території для певного сектора огорожі може знадобитися пристрій стрічкового підстави з бетону, за типом фундаменту для легких будов. Такий же пристрій підстави стрічки огорожі може знадобитися і для запобігання осипання грунту з прилеглої території, яка розташована вище Вашої ділянки.

Лінія периметра огорожі з боку вулиці, може зажадати найбільших витрат, так як вид огорожі має відповідати вигляду воріт і хвіртки парадного входу або іміджу власника. А розділова лінія між сусідніми ділянками може виявитися чисто символічною і виготовлена з паркану, сітки-рабиці або взагалі простий второваною доріжкою. Дуже правильним кроком буде узгодження установки такого паркану з можливим поділом майбутніх витрат.

Якщо дотримуватися такі прості правила і заздалегідь спланувати монтаж всього периметра огорожі ділянки, то можна зробити паркан, який буде служити довго і задовольняти всім вимогам власника ділянки. При цьому, на певних ділянках можуть бути використані сучасні матеріали.

У сукупності з іншими ділянками лінії огородження або повною відсутністю забору підсумкова вартість може виявитися цілком "підйомною" і порівнянною з вартістю суцільного паркану з недорогих матеріалів.

Джерело: http://prom-alpinizm.com.ua/info/visotnie-raboti

Похожие страницы: