​Переваги сендвіч-панелей

Перед іншими будівельними матеріалами - цеглою, залізобетонними панелями, дерев'яними блоками - сендвіч-панелі мають цілий ряд переваг.

Бигпикча это новости в фотографиях.
bigpicture.ru - Новости, которые мы заслужили.

Низькі витрати на капітальне будівництво і стислі терміни монтажу - це можливість покупки і зведення будівель і споруд необхідної площі і швидкої здачі їх в експлуатацію завдяки продуманій системі монтажу. При цьому реконструкція будівлі так само проста, як і його будівництво.

Високі теплоізоляційні властивості. Сендвіч-панель товщиною всього 100 мм забезпечує таку ж теплоізоляцію, як цегляна кладка товщиною 640 мм або стіна з пористого бетону товщиною 500 мм. Використання тришарових стінових панелей значно знижує витрати на опалення в холодну пору року і зберігає комфортну температуру в приміщенні в жарку погоду.

Високі звукоізоляційні властивості дозволяють будувати швидкобудуюємі будівлі та споруди недалеко від автострад, залізниць, будівництв і інших джерел підвищеного шуму без шкоди для здоров'я що проживають або працюють в них людей.

Низький вага сендвіч-панелей дає можливість простої доставки достатньої кількості цього будівельного матеріалу автотранспортом. Крім того, значно знижується навантаження на фундамент, що дозволяє вести будівництво без додаткових витрат на детальне дослідження грунту.

Стійкість до температурних перепадів дозволяє використовувати будівлі і споруди з сендвіч-панелей в різних регіонах нашої країни.

Довговічність швидкомонтованих будівель - ще один плюс до згаданої раніше можливості їх швидкого будівництва та демонтажу. При відносно низьких витратах строки експлуатації будівель з сендвіч-панелей становлять близько 25 років.

Екологічність і відповідність санітарним нормам - переваги, що дозволяють використовувати сендвіч-панелі для будівництва медичних установ і підприємств харчової промисловості.

Сучасний дизайн і забарвлення з обох сторін - відмінна можливість відмовитися від додаткових оздоблювальних робіт. Зовнішні та внутрішні сторони сендвіч-панелей мають антикорозійне і декоративне покриття, стійкі як до механічних, так і до хімічних і погодних впливів. Багата колірна гамма покриттів дозволяє задовольнити смаки будь-яких, навіть самих вимогливих клієнтів.

Області застосування сендвіч-панелей

Сендвіч-панелі широко використовуються для зведення будівель і споруд різного призначення. До них відносяться торгові та адміністративні приміщення, склади, побутовки, офісні будівлі, спортивні споруди, садові будиночки, невеликі магазини і навіть заводи харчової промисловості. Крім використання в якості будівельного матеріалу, сендвіч-панелі знаходять застосування для утеплення та декоративного оздоблення вже існуючих будівель, а також для виготовлення протипожежних дверей і воріт. Зручність, простота, надійність і прийнятні ціни дозволили сендвіч-панелей стати одним з найбільш сучасних і затребуваних матеріалів для швидкого будівництва будинків і споруд.

Похожие страницы: