Правильна витрата лакофарбових матеріалів Часы

При виготовленні меблів своїми руками не дозвільним питанням вважається витрата лакофарбових матеріалів, так як від цього залежить кінцева вартість готового предмета меблів. Щоб витрата лаку був в межах розумного, а якість меблів соответсвовал вимогам слід дотримуватися простих правил:

- Всі приховані деталі лакуються або фарбуються в один шар. Прихованими деталями є нижні пласти полиць, кришок, бічних і внутрішніх стійок;


- Видимі пласті і кромки захищаються лаком в два і більше шарів в залежності від ступеня можливого фізичного впливу на них. Такими деталями можуть бути всі видимі пласті і кромки стійок, а також дверки і кришки видкіжних ящиків. Стійки кухонного гарнітура, розташовані поруч з мийкою вимагають додаткових шарів ізоляції поверхні;

- Кришки і стільниці теж можуть мати різні вимоги до захисту поверхні. Найбільша витрата лаку потрібно для обробки стільниць - не менше чотирьох шарів меблевого лаку. Іноді економічно вигідніше буває придбання стільниць заводського виготовлення зі спеціальними покриттями підвищеної міцності.

Слід знати, що не існує матеріалу, який може протистояти варварським ударам ножа при різанні продуктів. Тому потрібно думати не про ступінь міцності покриття стільниці, а про більш обережному поводженні з нею, застосовуючи різні дошки та підставки для захисту поверхні від випадкових пошкоджень.

У практиці мебелестроенія для ізоляції стійок і ніжок корпусних меблів від впливу вологи застосовуються опори різної форми, які кріпляться до підошви стійок і лише частково усувають цю проблему.

Своїми руками більш надійний захист можна зробити зі звичайного бруска з натурального дерева. Для цього до стійок знизу кріпляться дерев'яні рейки з сухого пиломатеріалу, як показано на малюнку 2. Ширина рейки повинна бути дорівнює товщині ДСП при середній висоті рівній 20мм. Висота рейки буде залежати від вологості підлоги приміщення і частоти вологого прибирання звичайної шваброю.

Похожие страницы: