Самостійне складання або вибір готового проекту будинку.

Для власника земельної ділянки будівництво будинку за власним планом (проектом) найбільш переважно. Сюди ж можна віднести запозичення вподобаного готового проекту будинку з будь-якого безкоштовного джерела.

Важливіше інше. Обов'язково будь-який проект необхідно прив'язати до своєї ділянки з урахуванням його розташування відносно сторін світу, дороги (вулиці), складу грунту, можливості забезпечення нормальної роботи всіх систем будинку і будов на сусідніх ділянках. Тобто, питання планування ділянки не повинні переноситися на потім.

При виборі або складанні плану будинку зверніть увагу на зручність з урахуванням звичок і вимог вашої родини, утримання та обслуговування будинку з урахуванням майбутнього сімейного бюджету.

Повний розрахунок необхідних матеріалів та їх вартості необхідно провести для визначення своїх можливостей і планування витрат при поетапному будівництві будинку. При цьому, на першому етапі важливим буде розрахунок кількості матеріалів, так як їх вартість у процесі будівництва будинку може змінюватися.

Важливо.
Якщо Ви обмежені в засобах, то можете спочатку побудувати тільки частина будинку, в яку перейдете жити в перший же рік початку будівництва будинку. Після цього Ви будете забезпечені житлом без необхідності знімати тимчасове житло за плату. Продовжити будівництво будинку Ви можете в будь-який зручний і вигідне для Вас час.

Більше того, приватний будинок будь-якої конфігурації і розміру завжди можна добудувати, додавши за своїм бажанням все, що завгодно і скільки завгодно. Тобто, можна почати будувати будинок при родині з двох чоловік. У міру зростання чисельності членів сім'ї, може відповідно "рости" і Ваш будинок, що неможливо зробити в багатоповерховому панельному будинку. Так що, подумайте, засукавши рукави і вперед до світлого майбутнього від сьогоднішніх проблем.

Для виконання розрахунку необхідно намалювати план будинку і всі його складові частини. Розрахунок вартості матеріалів може бути зразковим. Не потрібно рахувати скільки цвяхів або саморезов потрібно для його будівництва. Важливо мати загальні дані про кількість будівельного матеріалу за його видами, кількість і розміри складових елементів - вікна, двері, батареї опалення, покрівля.

Похожие страницы: