Стовпчастий фундамент з цегли «Budstar»Стовпчастий фундамент зроблений з цегли більш надійний вид стовпчастого фундаменту, так як витримує дерев'яний будинок з декількох поверхів, при цьому термін служби буде більше 50 років.

Пристрій стовпчастого фундаменту з цеглин робиться так само як і з азбестових труб. Тобто, копаємо ями по діаметру цегляного стовпа, додавши 10 см для зручності кладки, зазвичай стовп робиться 4 цегли на ряд (40 см.).


На дно ями засипаємо пісок, трамбуємо, після чого робимо бетонну площадку під кладку цегли. Для бетонної основи в'яжемо сітку з арматури, далі заливаємо шар бетону.

Товщина основи не повинна перевищувати 20 см. Через пару днів можна приступати до кладки цегли. Кожен ряд цегли перевіряємо по рівню. Через тиждень, після зведення цегляних стовпів, закопуємо її і приступаємо до пристрою основи для дому.
Коротко про інші види стовпчастого фундаменту

Опорно-стовпчастий фундамент з ростверком представляє з себе стовпи, на які монтується опалубка, а в центр опалубки заливається бетон. Після застигання бетону, опалубка знімається, а по периметру споруди на стовпах виходить ніби стрічковий фундамент.

Наступний вид стовпчастого фундаменту - дерев'яний, коли стовпи робляться з дерева, так як це не практичний варіант стовпчастого фундаменту, його навіть розглядати не варто.

Стовпи фундаменту зводять і з бетону, але для цього потрібно змонтувати опалубку під кожен стовп, що не зовсім раціонально фізично.

Ну ось в принципі і все про будівництво стовпчастого фундаменту. Зробити стовпчастий фундамент своїми руками реально, тут немає нічого складного. На монтаж такого фундаменту може піти приблизно 1 - 2 тижні.

А у мене на цьому все, до зустрічі на сторінках сайту. Успіху і тепла вашого будинку.

Похожие страницы: