Вибір підлогового покриття під час ремонту кухні

У квартирі можна укласти під плитку електричні нагрівальні мати, а в будинку з індивідуальним газовим котлом - більш економні в експлуатації водяні теплі підлоги. Але зворотною стороною медалі є суттєве подорожчання вартості влаштування підлоги, поява постійних витрат на підігрів підлоги і загальне підвищення рівня підлоги кухні (від одного до трьох-п'яти сантиметрів в залежності від типу теплої підлоги), що потребують такого ж підйому рівня всіх підлог у квартирі. Для багатьох такі витрати здадуться непомірними. паркет на кухні Іншою альтернативою є використання на кухні звичайних типів підлог для житлових приміщень таких як паркет, ламінат або лінолеум. Деякі виробники випускають особливі модифікації таких покриттів, які мають підвищену вологостійкість. Але багато людей, які затіяли ремонт квартири або приватного будинку, з настороженістю ставляться до використання таких покриттів на кухні. І зовсім даремно. 

Якщо говорити про натуральному паркеті або паркетної дошки, то їх використання на кухні може також виявитися неадекватно дорогим. Застосування вологостійкої деревини, що пройшла спеціальну обробку і використовуваної в тому числі на яхтах, цілком можливо для кухні, але обійдеться Вам в копієчку (від 100 $ за квадратний метр без урахування вартості робіт). За своїми технічними параметрами Цілком підійде для кухні таке покриття як лінолеум. Більшість різновидів лінолеуму не боїться вологи і навіть розчинників. Правда в цьому випадку все набагато гірше з вогнем і гарячими предметами - лінолеум погано переносить високі температури, які цілком можуть мати місце на кухні.

 Та й в плані екологічних характеристик більшість линолеумов не відповідають сучасним вимогам для житлових приміщень. ламінат на кухні Набагато більш вигідним і економічно виправданим є використання на кухні ламінованих підлог або ламінату. На сьогоднішній день це одне з найбільш популярних підлогових покриттів, що використовуються при ремонті квартир. Ламіновані підлоги значно менше бояться вологи в порівнянні з паркетною дошкою, а саме вузьке місце ламінату - стики планок і замки в деяких модифікаціях даного покриття проходять спеціальну обробку, що підвищує їх вологостійкість і міцність.

 Деякі виробники навіть випускають ламінат, що імітує керамічну плитку. Такий ламінат коштує трохи дорожче, але ці витрати є незрівнянно більш низькими в порівнянні з вартістю укладання плитки з підігрівом. Додайте до цього можливість ідеальної стикування підлог на кухні з підлогами по всій квартирі і Ви зрозумієте, що влагостойкий ламінат для кухні це практично ідеальне рішення в ситуації, коли Ви не хочете зв'язуватися з обігрівом плиткових підлог.

Похожие страницы: